Як вибрати геймерське крісло

Класне ігрове крісло — це не просто симбіоз високоякісних матеріалів і стильного дизайну, а щось більше. Це незліченна кількість годин, проведених за ігровими місіями та в онлайн-змаганнях з максимальним комфортом, без болю в шиї та спині. Це також можливість в будь-який момент відхилятися назад і перепочити, як у затишному ліжку. І, звичайно, різні прикольні налаштування, які візуально і функціонально підкреслюють — перед нами крісло справжнього геймера. В даній статті ми розповімо про основні нюанси вибору якісного ігрового крісла.

Фото https://aklas.ua/. Крісло геймерське AMF

Комфортність спинки та сидіння

В ідеалі спинка повинна повторювати природні вигини хребта. Зазвичай вона вигнута в нижній частині, але в більш прогресивних моделях цей елемент забезпечує підтримку всіх областей спини. Окремо виділяють крісла з поперековим валиком. При цьому останній може бути накладним або нерухомим.

Сидіння повинно бути досить широким і м’яким, щоб людина не відчувала дискомфорту навіть після кількох годин безперервної гри. У будь-яких геймерських кріслах повинна змінюватися висота сидіння, а в найбільш сучасних моделях також може регулюватися кут нахилу. 

Фото https://aklas.ua/. Крісло геймерське Cougar

Різні механізми та додаткові елементи

Золотим стандартом для ігрового крісла є газлифт — газовий амортизатор, якій дозволяє відрегулювати висоту стільця. Чим вище клас такого механізму, тим більше навантаження він здатен витримати. Але вирішив обрати геймерське крісло в магазині Аклас, ви можете розраховувати на покупку більш прогресивного крісла, оснащеного наступними опціями:

  1. Механізм гойдання — дозволяє змінювати кут між спинкою та сидінням, закріплюючи їх в найзручнішому положенні. Існує кілька механізмів гойдання, але найкращі, з точки зору комфорту, — це мультиблок та всі його різновиди.
  2. Підголовник — забезпечує підтримку голови та дозволяє розслабити м’язи шиї. Може бути стаціонарним (пришитим до спинки) або опціональним (фактично представляє собою невелику подушку, яку завжди можно зняти і встановити на іншому кріслі).
  3. Підлокітники — можуть бути статичні або регульовані. Перші встановлюються в бюджетних ігрових кріслах і не регулюються жодним чином. Натомість, в найбільш дорогих моделях підлокітники можуть змінювати своє положення не лише по висоті, в них можно також регулювати кут нахилу.
  4. Підставка для ніг — дозволяє розтягнутись і розслабити ноги. Дуже зручно розслабитися або задрімати в такому кріслі з відхиленою спиною.

Матеріали оббивки

Фото https://aklas.ua/. Геймерське крісло AMF

Для оббивки крісла можуть використовуватися різні матеріали:

  1. Шкіра — приємна на дотик, естетично виглядає, не тріскається. Крім того, матеріал має природні вентиляційні пори, тому тіло на такому кріслі не дуже потіє.
  2. Штучна шкіра — недорога альтернатива натуральній шкірі. За таким кріслом легко доглядати, що у деяких випадках може бути вирішальним фактором.
  3. Екошкіра — рельєфний поліуретан, який ідеально дублює звичайну шкіру. Матеріал відрізняється стійкістю до стирання та простим доглядом.
  4. Акрилова сітка  — міцний презентабильний матеріал, який майже не підлягає забрудненню, відштовхуючи від себе воду та пил. При цьому сітка здатна повторювати природні вигини людини.
  5. Тканина — ідеально пропускає повітря, представлена в широкій кольоровій гамі. Однак матеріал є вибагливим в плані догляду.

Наостанок згадаємо про дизайн ігрових крісел. Подібні меблі можуть бути виконані в різному кольорі та мати досить оригінальну текстуру. Зазвичай вони відрізняються нетривіальним видом. Ви завжди можете обрати варіант для свого інтер’єру

Прокрутка до верху