регулируемые цифровые табуреты

Регульовані табурети – і диван, і крісло, і ліжко

На перший погляд можна подумати, що це звичайні табурети, складені разом для економії простору, і ніяк не диван чи крісло.

Ці регульовані табурети мають, на диво, дуже багато регулювань, за допомогою яких можна створити меблі необхідні саме вам. Це приголомшливо.

Кожен стілець має електронні регулювання у великому діапазоні за висотою, що дає можливість нескінченних налаштувань, що вирішують цілий ряд потреб.

регульовані цифрові табурети_1

Ви можете, наприклад, використовувати регульований табурет як окреме місце, а в сукупності з іншими вийде довга лава для якого-небудь гуляння.

Варто вам переставити табурети в два ряди і підняти по висоті другий і ви отримаєте повноцінний диван із зручною спинкою. А якщо підняти два бічні стільці, то ви отримаєте ще й підлокітники. Ви навіть можете використовувати додаткові стільці як пуфи або столики.

регульовані цифрові табурети_2

Виставте всі табурети в кілька рядів на однаковій висоті і насолоджуйтесь зручністю справжнього ліжка, а якщо підняти один стілець на рівні голови – буде подушка. Хіба це не круто?

По суті кожен табурет є цифровим пристроєм, як і заявлено творцями та дизайнерами даних меблів.

регульовані цифрові табурети_3

Привід всередині кожного стільця дозволяє йому піднімати і опускати на точні висоти верхню частину, за допомогою мобільного додатка, що додається, дозволяючи регулювати модульні меблі в майже безмежні конфігурації. Він також підтримує жести, тому ви можете змінити висоту, просто навівши руку на сидіння. 

Що скажете про такі меблі? DerevKO.com.ua просто у захваті від неї.

Коментарі