офисный стул

Офісний стілець для правильної постави

Кожен з нас чудово знає, що сутулитися за робочим столом дуже шкідливо для здоров’я хребта та організму вцілому, але все одно день у день займаємося одним і тим же. Навіть якщо ми згадуємо це і намагаємося сісти рівно, то на довгий час сили волі для правильної посадки не вистачає.

Сьогодні ми пишемо про дієвий спосіб не шкодити хребту під час роботи за допомогою нового офісного стільця, який просто не дасть сісти неправильно.

Таким чином, протягом усього дня, сидячи за комп’ютером, Ви не тільки не нашкодите своїй поставі, але й навряд чи відчуєте втому в спині. Розроблений за участю лікарів, професіоналів в області хребта, стілець призначений для підтримки ідеальної постави, будь-коли ви відкинулися назад, щоб погортати новини на планшеті або ж нахилилися вперед, щоб надрукувати текст на клавіатурі.

офісний стілець_1

Не велике сидіння, не дає «розпливтися по кріслу», і спинка, яка підтримує найважливішу частину спини, щоб не дати втомитися і неправильно зігнутися. 

При нахилі вперед і роботі на столі за комп’ютером цей офісний стілець підтримує грудний відділ хребта і є ліктьовий підпір.

Прокрутити вгору