Типи і стилі барних стільців

Сьогодні на ринку представлено безліч різновидів барних стільців, від дивних та чудових до гладких та гарячих. Вибираєте зручні варіанти з м’якою підкладкою, в яких можна проводити годинник у повному комфорті? Чи ви складаєте і купуєте цей супергладкий табурет у скандинавському стилі, який так само стильний, як і кухня, на якій він стоїть? У повному посібнику за типами та стилями барних стільців ми розкриваємо найкращі стилі, щоб зробити вибір правильного барного стільця трохи простіше.

Барні стільці

Барні стільці – відмінний вибір для тих, хто цінує комфорт та стиль у рівній мірі. Завдяки додаванню спинки стільці для барних стільців чудово утримують вас на місці, дозволяючи вам відкидатися на дозвіллі. Вибирайте з масивної м’якої оббивки або стильних дерев’яних аналогів.

Барні стільці без спинки

Барні стільці без спинки чудово економлять місце у світі барних стільців. Хоча спинки додають певний рівень комфорту, вони часто можуть здатися незграбними, якщо їх розташувати навколо барної стійки.

Крім того, що вони є більш легким вибором, барні стільці без спинки дозволяють сидіти більш невимушено, а можливість легко ковзати і зніматися, що робить їх відмінним вибором для зайнятих людей в дорозі.

Якщо економія місця є пріоритетом, ви можете навіть знайти барні стільці, що штабелюються – те, чого ви не знайдете зі стільцями зі спинкою.

Барні стільці для кухні

Ці гарні барні стільці, що часто виготовляються з дерева та лози, забезпечують баланс між скандинавським дизайном та дизайном середини століття. Подбайте про розміри і деталі цих барних стільців, оскільки вони зазвичай займають багато місця в зоні відпочинку.

Регульовані та поворотні табуретки

Барні стільці з регульованою висотою мають безліч переваг, найбільш помітним з яких є те, що вони усувають проблему з розміром. Використання барних стільців неправильної висоти для вашої стійки може призвести до болів у верхній частині спини та завдати довготривалої шкоди, тому ми рекомендуємо приділити час, щоб визначити розмір, який підходить саме вам.

Для сімей, що складаються з дорослих та дітей, вам ніколи не доведеться йти на компроміс, якщо ви оберете барні стільці з регульованою висотою.

Барні стільці з ротангу

У міру зростання популярності домашнього декору в богемному стилі або стилі “бохо” ростуть і барні стільці з ротанга.

Читайте також Дизайн спалень у богемному стилі

Табурети такого типу, що часто виготовляються та зіткані вручну, можуть бути дорогими, проте вони можуть забезпечити гарний рівень комфорту завдяки природній гнучкості матеріалу, особливо у поєднанні з м’якою подушкою для сидіння.

Промислові барні стільці

Сміливий, зухвалий та прямолінійний. Якщо ви шукаєте саме такий стиль, зверніть увагу на стілець в індустріальному стилі .

З дизайнерськими примхами, такими як зістарене дерево, необроблений метал, заклепки та навмисні дефекти, промислові табурети можуть бути не для всіх, але при стриманому стилі вони можуть виглядати як вишукано, так і сміливо. 

Скандинавські барні стільці 

Протилежність промислового барного стільця – барні стільці Nordic використовують підхід “менше означає більше”, що робить їх ідеальним вибором для справжнього мінімаліста.

Скандинавські табурети, часто, але не завжди, виготовлені зі світлого дерева, пропонують чистішу естетику, яка гармонує з дизайном вашої кухні, а не командує нею. 

Барні стільці середини століття

З урахуванням занадто великої кількості форм і стилів стиль середини століття сильно відрізняється. Горіх, латунь і темна шкіра є звичайним явищем, і їхнє поєднання створює стиль, що випромінює витончений ретро-дизайн.

М’які барні стільці

–        Шкіра 

Шкіра – це не тільки практичний та зносостійкий матеріал, але й неймовірно зручне набивання. Вибирайте світло-коричневий для більш сучасної атмосфери та колір бичачої крові для втілення вінтажної/індустріальної естетики.

–        Оксамит

Закликаю всіх максималістів! Доступний у різних кольорах, оксамит – це матеріал для тих, хто любить, щоб їх аксесуари були на увазі. Шовковистий на дотик, цей матеріал поєднує у собі затишок та стиль.

–        Тканина

Залежно від типу тканина часто буває більш зносостійкою, ніж оксамит, і зручнішою, ніж шкіра. Ідеальний варіант для тих, хто має багато домашніх справ.

Барні стільці на газліфті

Хоча естетично газові барні стільці можуть підійти не всім, вони, безумовно, можуть сподобатися тим, хто шукає практичності. Простота регулювання має свої переваги, не в останню чергу для сімей з дітьми, де оптимальна висота сидіння може змінюватись.

Сільські барні стільці

Табурети в сільському стилі часто виготовляються повністю з дерева, при цьому всі сучки та дефекти залишаються на увазі. Химерний, хиткий і чудовий – що може бути краще для тих, хто любить характерне заміське життя.

Прокрутити вгору