Цегляний камін – 15 ідей для створення тепла та затишку

Каміни є серцем будинку, фокусом будь-якої кімнати і наштовхують на думки про затишний зимовий вечір, сидячи на дивані з вином і гарним фільмом. У міру наближення холодів (на жаль) ми мріємо про способи зігріти наші житлові приміщення, і немає нічого кращого, ніж розглядати шикарні та затишні цегляні каміни, щоби черпати натхнення у вітальні.

Ці 15 цегляних камінів надихнуть нас на те, щоб знову зробити старе новим та використати цей традиційний стиль каміна по-новому, творчо, з невеликою допомогою фарби та декору. Перейдіть далі, щоб побачити нові погляди на затишний класичний камін.

1. Темний і похмурий

Цей приголомшливий цегляний камін є темнішим родичем вашого традиційного цегляно-червоного, покритого чорним лаком і прикрашає вітальню. З таким сміливим каміном важливо досягти балансу в кімнаті з іншими елементами, такими як коричневі теплі стільці і текстуровані махрові покривала. Полиці та рослини оживляють чорний камін, надаючи йому стильного, але зручного вигляду.

2. Непідвладний часу

Цегляна краса, цей величний вигляд, легко модернізує традиційний камін минулого. Додавання чарівної рожевої полиці створює свіжий та чистий вигляд каміна, а крісло-гойдалка у вінтажному стилі створює класичну атмосферу цього каміна.

3. Затишна кімната

Ще один класичний вигляд, цей цегляний камін має дерев’яний верх з рогами, що висять, і плетеним кошиком. Світлий колір цегли, можливо, раніше губився на стіні, але з яскравою чорною фарбою він виділяється і готовий до займання.

4. Розмір має значення

Ця вітальня ідеально зосереджена навколо великого цегляного каміна. Щоб досягти балансу, акценти вдихнули нове життя у традиційний вид цегли з рослинами та ротангові меблями. Це відмінний спосіб залишити недоторканим шматочок класичного будинку і насолодитися цегляним каміном у всій його красі.

5. Нейтральний та спокійний

Вибір цієї нейтральної сірої цегли зберігає теплоту класичного цегляного каміна, в той же час надаючи чистий лист для інших дизайнерських рішень. У цьому просторі кімната здається світлою зі світло-сірими стінами та килимом у тон.

6. Білий сніг

Цей привабливий дизайн надає нового вигляду цегляному каміну. Проста біла цегла прикрашає всю стіну і має отвори для каміна, штабеля колод та свіжозрізаних гілочок.

7. Відтінки зеленого

У цій вітальні був виконаний монохроматичний ремонт: камін та навколишня стіна були пофарбовані у приємний відтінок лісової зелені. Щоб мешканці відчували себе комфортно та затишно у цьому просторі, брали книгу з полиці та всю ніч валялися на дивані.

8. Свято Бохо

Камінна полиця, ідеально прикрашена для свят, цей камін зі змішаної цеглини ідеально поєднується з плетеними подушками та кактусами. Біла цегла нагорі ідеально поєднується зі структурою змішаної цегли, створюючи відчуття стриманості.

9. Перетворення

Все, що потрібне каміну, – це свіжий шар фарби, щоб освіжити весь вигляд. Навколо цього різдвяного каміна була додана біла камінна полиця, і він одразу перетворився зі застарілого на сучасний і чистий.

10. Максимальне світло

Поряд із сучасними вбудованими елементами та гладкими шкіряними меблями цей камін з білої цегли виглядає як ніколи свіжо. Нам подобається, наскільки грайливий і унікальний цей вид.

11. Вінтажні нотки

Придатний для життя, гладкий простір відразу ж відображається за допомогою старовинних дрібничок і, звичайно ж, цього великого білого каміна. Кожен представлений предмет розповідає свою власну історію і надає простору особливого характеру, включаючи камін. Він виглядає однаково теплим, простим та чистим і додає ідеальний завершальний штрих простору.

12. Мистецтво

Обрамлення цього прекрасного цегляного каміна – це витвір мистецтва, виконаний на замовлення, який надає побіленій цеглині ​​вічне оздоблення та додатковий характер. Кімната здається багато прикрашеною, але в той же час затишною завдяки цегляному елементу в центрі простору.

13. Сільський стиль

Типовий знімок каміна: відкриті дерев’яні балки, старовинні золоті свічники та купа полін напоготові. Цей житловий простір у вінтажному стилі зберігає цілісність оригінального каміна, додаючи при цьому шикарні оновлення до решти декору.

14. Скромна обитель

Камін з білої цегли, ідеальне доповнення до цієї вітальні, привертає увагу всілякими візуальними інтересами: від плитки для підлоги, виконаної на замовлення, до елегантного дзеркала і бра. Біла цегла охоплює так багато елементів дизайну, що вона повинна відповідати атмосфері будь-якого будинку.

15. Темна конячка

Звідси ми можемо відчути тепло цього вогню. Темний фасад каміна робить це місце інтригуючим та повним глибини, а вінтажні рами над камінною полицею та м’яке освітлення по всій кімнаті завершують образ.

Прокрутити вгору