одинарная и двойная раковина

Стильна одинарна та подвійна раковина у стилі мінімалізму

У цій мінімалістичній ванній кімнаті особливу увагу привертає одинарна та подвійна раковина, які мають практичний сюрреалістичний вигляд.

Дизайнер проекту футуристичної раковини розробив болгарський майстер Віктор Васильєв, який вивчав архітектуру в Копенгагені і зараз живе в Мілані. У його портфоліо входять роботи, що показують сучасний підхід до стилю мінімалізм, кожен дизайн має свої власні унікальні деталі.

одинарна та подвійна раковина_1

На відміну від інших ванних кімнат, які були представлені на Derevko.com.ua – ця кімната не примітна абсолютно нічим, але її подвійна раковина варта уваги.

одинарна та подвійна раковина_2
одинарна та подвійна раковина_3

У конструкції використовується мармуровий камінь підвищення візуальної привабливості. Суворі лінії у дизайні дуже підходять до стилю мінімалізм та кімнати загалом. Тонкі та ледь помітні крани, вбудовані в стіну, ідеально поєднуються зі скляною раковиною.

одинарна та подвійна раковина_4
одинарна та подвійна раковина_5
одинарна та подвійна раковина_6

Проект представлений як в одинарній раковині, так і стильному виконанні загальної подвійної раковини. Кам’яна вставка в середині раковини може використовуватися як місце для зберігання.

Прокрутити вгору