кресло для отдыха

Крісло «тиші» для відпочинку від галасливого світу

Завдяки появі нових технологій та зростаючої популярності планів відкритих офісних поверхів, наші робітники та житлові приміщення стають все більш галасливими.

На щастя, кілька компаній прийняли виклик для створення крісла «тиші» для відпочинку, яке пропонує поринути у тишу та спокій.

крісло для відпочинку_2

Один із них є результатом співпраці трьох ділових партнерів: John Lewis, відомі магазини у Великій Британії; Quiet Mark, некомерційна організація, спрямована на підвищення поінформованості щодо негативних наслідків шумового забруднення; та Silentium, компанія, яка спеціалізується на технології активного шумоподавлення.

Це Крісло Тиші є першим предметом меблів, яке використовує технологію активного шумоподавлення. Прототип був розміщений у магазині John Lewis у Бірмінгемі, Великобританія, відкритому минулого року. Це дозволяє гостям випробувати оазис у хаотичному середовищі.

крісло для відпочинку_1

Наслідуючи той самий принцип, було створено автономне крісло, дизайн студентки з Польщі Агати Новак, яке несе мир і спокій на наступний рівень. Воно має не тільки акустично ізольований дизайн, але й спеціальну кишеню, яка активно блокує Wi-Fi та стільникові сигнали, що дозволяє розслабитися без відволікань.

Крісло “тиші”, автономне крісло – це чудовий спосіб для відпочинку від шумного тиску протягом дня.

Хоча жодне з цих крісел не є комерційно доступним, все ж таки вони сигналізують про рух у бік придушення шуму, навіть якщо лише на кілька хвилин.

Коментарі