домашнее рабочее место_2

Немає місця для домашнього робочого місця? Забудьте про цю проблему

Коли справа доходить до організації домашнього робочого місця в крихітних сучасних квартирах, немає нічого кращого за настінний письмовий стіл.

Перша перевага цього рішення – Вам є де зберігати ноутбук і дрібне робоче приладдя. Друге, і, напевно, найважливіше — стіл не займає жодного сантиметра такої цінної житлової площі кімнати.

Дизайнером був розроблений проект домашнього робочого місця, яке займе мінімум простору, тому його було зроблено складним, і коли не використовується, не закриває прохід біля стіни.

домашнє робоче місце_1

У складеному стані він нагадує навісну шафку або бар, який не впадає у вічі. Але варто його відкрити, як виходить повноцінне робоче місце, де можна зручно влаштуватися та зайнятися важливими справами. Або ж подивитися футбол із келихом пива, у той час, як дружина влаштувалася перед телевізорами для перегляду улюбленого серіалу.

домашнє робоче місце_2

Поверхні розкладеного домашнього робочого місця буде достатньо для розміщення повноцінного ноутбука та кашки вашого улюбленого напою з ним поряд. Неправильної форми шафка, зі своєрідним скосом до верху, дозволяє також приховати від очей усі роз’єми та кабелі, а також зберігати невелике приладдя та гаджети на верхній поличці.

Тримає складену стільницю стильний шкіряний ремінець, а витримує такий робочий стіл до 30 кг ваги, чого достатньо для здійснення робочих потреб.

Прокрутити вгору