Як організувати робочий стіл для найбільш продуктивного робочого дня

Cтіл трохи неохайний? Ми всі там були. У вас був довгий робочий тиждень, ваш стіл брудний, і ви просто не можете зосередитися. Хто може вас звинуватити? Коли у вас ледь вистачає місця, щоб поставити комп’ютер або клавіатуру на стіл, це ускладнює роботу.

Якщо ви перевантажені захаращеним столом, не хвилюйтеся. Ми зібрали трохи натхнення, яке може допомогти розпочати вашу організаційну подорож.

01з 17

Зберігайте речі яскравими та легкими

Якщо ви ненавидите працювати під люмінесцентними лампами, ми вас відчуваємо. Додавання теплого верхнього світильника та настільної лампи допоможе вам менше почуватися під час роботи, а світлий і просторий простір зробить роботу трохи менш важкою.

02з 17

Додайте сховище для дітей

Якщо у вас є малюк, який робить уроки за столом, подбайте про те, щоб було достатньо місця для інших речей. Сховище для іграшок є обов’язковим, але воно також може бути місцем для рукоділля та шкільного приладдя.

03з 17

Додайте місце для зберігання за своїм столом

Якщо у вас багато книг або ви працюєте з великою кількістю матеріалів, мати лише місце для зберігання на столі не обов’язково реально. Якщо вам потрібно збільшити простір для зберігання , спробуйте додати кілька ящиків або полиць за робочим простором. Таким чином, все, що вам потрібно зробити, це покрутитися в кріслі, щоб схопити файл або книгу, а не йти в іншу кімнату.

04з 17

Тримайте шнури в порядку

Це здається неминучим, але шнури не завжди повинні бути заплутаним безладом. Якщо у вас є місце, виділіть шухляду для додаткових шнурів, адаптерів і зарядних пристроїв. Якщо у вас не так багато місця, подумайте про використання обмоток для шнурів, які тримають дроти в пучку, коли вони не використовуються.

05з 17

Використовуйте настільний календар

Великий настільний календар може виконувати дві функції: він не тільки відстежує крайні терміни та події, але й чудово підходить для столу, якщо ви використовуєте мишу чи ноутбук. Незважаючи на те, що це папір, він має допомогти утримати ваш ноутбук від ковзання, як на гладкому робочому столі.

06з 17

Висувні ящики

Шухляди чудово ховають безлад, але, на жаль, вони також чудово захаращують. Використання невеликих контейнерів — чудовий спосіб тримати предмети окремо, водночас використовуючи весь простір.

07з 17

Використовуйте полиці для дрібних речей

У великих офісних приміщеннях місце для ящиків є цінним товаром. Коли справа доходить до об’ємних речей, таких як ручки, папір і скоби, використовуйте відкриті полиці, щоб речі були охайними та доступними.

08з 17

Будь-яка поверхня може бути столом

Вам не обов’язково мати стіл, щоб бути продуктивним. Такі місця, як кухонні та обідні столи та бари, є чудовими місцями для роботи, які мають масу простору. Щоб речі не були захаращені, обов’язково відкладіть свою роботу наприкінці дня, щоб ви могли використовувати свій стіл або барну стійку за призначенням.

Також бажано протерти поверхню після роботи з комп’ютером.

09з 17

Підніміть екрани, якщо можете

Це не тільки покращує вашу поставу, але й підняття екрана може звільнити для вас більше місця на столі. Якщо можете, використовуйте підставку для ноутбука, щоб додати трохи місця на свій стіл, і використовуйте руку, щоб тримати більші монітори. За потреби ви можете використовувати весь цей новознайдений простір для книг чи клавіатур, або можете додати декор, який не відволікає увагу.

10з 17

Оживіть речі

Можливо, вони не надто функціональні з точки зору продуктивності, але додавання рослин у простір допоможе йому почуватися більш затишним і живим. Додайте невелику рослину в куток свого столу або навіть повісьте її вище, щоб зробити простір більш навмисним.

11з 17

Ділитися – це турбота

Якщо ви ділитеся робочим місцем із партнером або коханою людиною, обов’язково дайте їм місце для роботи. Створення візуальних бар’єрів, як-от сортувальник паперу чи невеликий набір шухляд, допоможе вам обом не займати простір один одного, і ці предмети можна використовувати для організації та приховування дрібниць.

12з 17

Поставте свій стіл посередині кімнати

Якщо вам пощастило мати спеціальне офісне приміщення, спробуйте для різноманітності поставити свій стіл посередині кімнати. Це дасть вам більше місця для пересування (особливо якщо у вас є стілець із коліщатками), і ви не будете змушені дивитися на стіну цілий день.

13з 17

Використовуйте плаваючий стіл

У маленьких квартирах і будинках не завжди є місце для окремо стоячого столу, тому плаваючий стіл є чудовим рішенням для економії місця. Ви навіть можете використовувати плаваючу полицю як письмовий стіл — просто повісьте її нижче, ніж зазвичай, і переконайтеся, що ви використовуєте кріплення для гіпсокартону, щоб вона витримала більшу вагу.

14з 17

Використовуйте простір на горищі

Якщо у вас є дитина з високим ліжком, використовуйте місце під столом. Вони не тільки отримають власне затишне місце для навчання, але й заощадять місце в кімнаті для ігор.

15з 17

Зробіть кімнату з подвійним призначенням

У вас є гостьова кімната або мансарда з трохи вільного місця? Поставте туди стіл і назвіть це офісом. Оскільки такі кімнати часто порожні, коли у вас немає додаткових людей, які ночують, це чудове місце для вашого робочого простору. Це також привід мінімізувати робочий стіл.

Деякі ручки, рослина та свічка – це речі, які ваші гості можуть використовувати та насолоджуватися, коли вас немає вдома.

16з 17

Перейти до вікна

Дивитися на стіну цілий день не надихає. Перемістіть свій стіл ближче до вікна (якщо воно у вас є), щоб ви могли глибоко вдихнути та визирнути на вулицю, коли вам потрібна коротка перерва. Не кажучи вже про те, що ви отримаєте чудове природне освітлення для дзвінків у Zoom.

Не можна бути біля вікна? Додайте дзеркало над робочим столом, щоб освітлювати кімнату світлом і робити все більш відкритим.

17з 17

Не бійтеся прикрашати

Те, що вам потрібно бути продуктивним, не означає, що ваше робоче місце повинно бути нудним. Створіть простір, де вам подобається перебувати, за допомогою рослин, шпалер, фотографій і веселого декору, щоб ви дійсно хотіли залишитися за своїм столом, а не йти на диван. Головне – обмежити кількість предметів, які ви фактично тримаєте на своєму столі. Кілька предметів підходять, але вам також потрібно мати достатньо місця для роботи.

Прокрутка до верху