6 помилок, яких слід уникати при створенні домашнього робочого простору

Багато хто з нас мріє створити домашнє робоче місце, що підходить для Instagram. Ми всі помилимося, створивши таке гарне місце. Але коли ми насправді йдемо проводити там весь день, ми виявляємо, що меблі незручні, декор відволікають або навколишнє середовище в цілому розбалансовані.

На щастя, домашній офіс легко покращити. Незначні зміни – наприклад, зняття фіранки, щоб впустити більше світла, або заміна занадто жорсткого сидіння на щось зручніше – можуть мати великий вплив. За допомогою лише кількох швидких модифікацій домашній робочий простір можна повністю перетворити. А офіс, який колись дозволяв тільки відволікатися, може швидко перетворитися на простір, багатий на творчу енергію.

Якщо межа між збудженням і відволіканням стала розмитою, не хвилюйтеся – ми розділяємо поширені помилки декорування домашнього офісу та кроки, які ви можете зробити, щоб перетворити, оновити та оживити домашній робочий простір.

1. Погано освітлене домашнє робоче місце

Освітлення може створити або зруйнувати робочий простір, і домашній офіс не є винятком. У всіх нас був переслідуючий досвід із різким штучним освітленням, і, ймовірно, у нас теж були жахливі зіткнення з тьмяним освітленням. Найкраще освітлення – це таке, що залишається непоміченим, і це, як правило, природне освітлення. 

Намагайтеся розташувати домашнє робоче місце ближче до вікна, в яке проникає багато природного світла. Якщо це не варіант для вас, придбайте кілька ламп, які вам подобаються. Поекспериментуйте з різними лампами, поки не створите таку теплу та яскраву установку, якою ви хочете.

2. Використання незручного випорожнення

Ідеальне робоче крісло досить комфортне, щоб провести в ньому весь день, але не так затишно, щоб змусити вас розслабитися. В ідеалі вам потрібно щось вертикальне та структуроване, але не жорстке чи незручне. Точна висота, форма та матеріал залежатимуть від того, хто ви і як вам подобається працювати. Але дайте собі трохи часу поекспериментувати та з’ясувати, чого ви хочете. 

І не переживайте, якщо ви купите стілець, який не полюбите. Подумайте про це так: ви на крок наблизилися до пошуку стільця, який вам сподобається. Крім того, політика повернення існує недаремно.

3. Робота на захаращеному столі

Багато хто з нас настільки захоплений створенням своїх домашніх робочих місць, що ми наповнюємо їх милим декором. Ми покриваємо наші столи рослинами, свічками та стильним приладдям. І хоча ці предмети, безперечно, чудово виглядають на фотографіях, вони можуть погано працювати наживо.

Подумайте про видалення непотрібних речей. Пам’ятайте, ваш стіл це ваше робоче місце. Його не потрібно ретельно прикрашати — насправді він може бути пустим. А іноді чіткий, умиротворений мінімалізм може здаватися навіть красивішим та привабливішим, ніж ретельно оформлений домашній офіс.

4. Використання невеликого письмового столу

Якщо на вашому столі немає ноутбука і решти, до чого вам потрібно легко отримати доступ, можливо, він недостатньо великий. Якщо ви маєте справу з обмеженим простором, вам, можливо, доведеться виявити творчий підхід до цього. Подумайте про те, щоб зберігати потрібні предмети під своїм столом, щоб максимізувати простір на столі.

Якщо у вас є можливість, подумайте про придбання більшого письмового столу або перетворення однієї з великих поверхонь у вашому будинку (наприклад, столи в обідній зоні, кухонна барна стійка і т. д.) в новий домашній робочий простір.

5. Використання столу, на якому незручно працювати

Багато хто з нас зациклюється на тому, з якого матеріалу зроблено наші стільці для робочого столу, і нам не вдається підтримувати свої столи відповідно до тих самих стандартів. Купуйте стіл, за яким вам дійсно подобається працювати. Поверхня має бути гладкою та зручною, і ви повинні мати можливість переміщати свої речі, не замислюючись про це.

6. Облаштування робочого місця занадто близько до спального місця

Якщо ви зарезервуєте спальню тільки для відпочинку, це допоможе вам побачити в ній спокійнішу обстановку. Проблема? Багато хто з нас розміщує домашнє робоче місце в спальні або, що ще гірше, ми працюємо, не встаючи з ліжка. 

Якщо ви це робили без проблем, продовжуйте займатися своєю справою. Але якщо ви помітили погіршення якості сну під час роботи з дому, подумайте про те, щоб розділити спальню та робочий простір на більшу відстань. Пам’ятайте: якщо у вашому будинку немає місця для письмового столу, ви завжди можете спробувати попрацювати за кухонним столом або у вітальні.

Прокрутка до верху