5 простих способів організувати офіс, щоб ви були максимально ефективними

Нікого не дивує те, що ми сьогодні багато працюємо. Наші спільні списки справ регулярно перевищують традиційну позначку в 40 годин на тиждень, а наші електронні листи безперервно надходять у вихідні. Наші хобі, які колись були безтурботними періодами, тепер є потенційними побічними справами. Більше того, наша кар’єра прирівнюється до покликання, а наші колеги – до сім’ї. Тож не дивно, що наш офісний декор має величезне значення.

Хоча ми всі знаємо, що занадто багато працювати може бути шкідливим, ми також знаємо, що наявність неорганізованого простору, де потрібно виконувати роботу, може погіршити всю роботу. Тому, щоб змусити вас працювати якомога безперебійно, ми хотіли б поділитися порадами щодо того, як організувати офіс у повній мірі.

Слідкуйте за тим, як ми опишемо п’ять речей, які вам слід зробити, щоб зробити цю територію гарною й охайною, а також п’ять речей, яких слід регулярно уникати, щоб робити все ефективно. Хоча ми не можемо точно переконати вас працювати менше, оскільки ми знаємо, з яким колективним менталітетом ми стикаємося, ми можемо надати кілька порад щодо більш стратегічного дизайну офісу.

Потрібно: мати спеціальне робоче місце.

Не робіть диван своїм робочим місцем.

Якщо ви регулярно працюєте вдома, важливо мати зручне місце для роботи — і так, ми говоримо про письмовий або принаймні стіл. Хоча диван може бути привабливим, він не забезпечить фізичної підтримки, необхідної для стукання по клавіатурі годинами поспіль.

Дизайн, який варто розглянути: цей офісний простір простий, але цілком ефективний. Його обтічний стіл звільняє місце для комп’ютера та будь-яких інших необхідних речей, а додаткове крісло та верхнє бра доповнюють все, що вам потрібно, щоб зосередитися на роботі.

Робіть: визначте обсяг пам’яті, який вам знадобиться.

Не робіть: обходіться взагалі без пам’яті.

Настав час подумати, скільки канцелярського приладдя викликає у вас радість. Якщо ви зберігаєте всю свою роботу на своєму комп’ютері, то вам, ймовірно, не знадобиться стільки пам’яті, як тому, хто все ще записує все. Однак було б корисно, якби у вас було щось — невелика консоль, пара контейнерів або повна картотечна шафа — щоб зберігати важливі папери впорядковано й не мати їх на столі. Чистий стіл не дасть вам легко відволіктися.

Дизайн, який слід враховувати: вінтажна шафа для документів робить сміливе твердження в цьому другому прикладі, оскільки його етикетки збігаються з іншими золотими акцентами в кімнаті. Такі великі меблі, як ця, слід поєднувати з простим столом і декількома акцентами, щоб створити збалансований вигляд.

Робіть: використовуйте стелажі.

Не варто: надмірно захаращувати полиці.

Якщо картотечна шафа здається забагато місця для зберігання, але кількох кошиків – замало, тоді виберіть найкращий компроміс: полиці. Незалежно від того, чи ви заповнюєте всю стіну відкритими стелажами, чи просто використовуєте одну чи дві для розміщення ваших речей, полиці можуть стати легким місцем для зберігання документів і демонстрації кількох дорогих речей.

Варто врахувати дизайн: книжкова шафа ідеально підходить для офісу, оскільки вона має відкриті полиці, на які можна вмістити все: від лотків для паперу до книг і до стильних елементів. Не соромтеся додавати все, що забажаєте, але не забувайте редагувати цей дисплей до найголовнішого — знову ж таки, це допоможе зберегти поштовх до роботи.

Виконайте: додайте яскравих кольорів.

Не робіть: Зробіть домашній офіс схожим на м’яку кабінку.

Домашній офіс повинен викликати у вас відчуття натхнення — зрештою, це ваш особистий простір, де ви можете виконувати справи та демонструвати свою індивідуальність. Якщо ви не застрягли в кабінці нейтрального кольору, включення кольору у ваш дизайн є важливим, щоб розпалити творчість. Придумайте палітру кольорів, яка відповідає вашим смакам, і подивіться, як ви можете використовувати ці відтінки в дизайні.

Дизайн для розгляду: Joy Cho від стилю життя бренду Oh Joy! відома своєю любов’ю до кольорів, і дизайнер зафіксувала це у своєму офісі. Яскрава кахельна підлога та строката стіна галереї створюють веселу атмосферу, але достатньо місця для зберігання речей і чистий письмовий стіл також полегшують роботу.

Робіть: принесіть багато рослин.

Не: забудьте полити їх.

Рослини надають приміщенню колір, текстуру та висоту, а якщо їх встановити в офісі, вони також можуть принести необхідну кількість кисню. Після того, як основні меблі вашого офісу будуть встановлені, не забудьте також додати одну або дві рослини. Вони також дадуть вам привід встати та робити регулярні перерви: регулярні сеанси поливу.

Дизайн, який варто розглянути: Подібно до цього дизайну, у робочому офісі можна використовувати низку рослин. Розмістіть їх на полицях, у кутах або на підносах, а також розмістіть у різних вазах. Якщо ви боїтеся, що догляд за рослиною може бути занадто важким, тоді виберіть стійкий сукулент або навіть штучну рослину для цієї деталі.

Прокрутка до верху