идеи для небольшой кухни

Незвичайні ідеї для маленької кухні

Радянське минуле не пройшло безслідно, залишивши після себе у спадок не лише досягнення радянської космонавтики, але ще й «хрущовки» з їхньою шестиметровою кухнею і ось уже сучасному поколінню належить вивчити ідеї для невеликої кухні.

Щоб якось на цих шести метрах розмістити всі дива сучасної індустрії, а точніше холодильник, мийку, шафки, плиту чи духову шафу та посудомийну машину.

Завдання здається практично нереальним, тому для його реалізації доводиться використовувати всі можливі хитрощі, щоб зробити приготування і їжу на такій кухні не тільки більш комфортним, а скоріше просто можливим.

Тому перепланування квартири в даному випадку є найбільш ймовірним вирішенням проблеми.

Зокрема, багато хто приєднують до кухні сусідню кімнату, ділячи тим самим територію на зону для приготування і зону для їди або їдальню. А щоб ці дві зони при цьому добре поєднувалися один з одним, їх можна розділити нішою. До речі, зверніть увагу на ідею для невеликої кухні, як барні стійки для маленької кухні, ними можна дуже ефективно підкреслити ці дві зони і при цьому зробити простір між ними придатним для невеликих посиденьок, наприклад, щоб пропустити парочку коктейлів, поки готується основна страва. .

Якщо не вдається розширити простір кухні за рахунок приєднання до неї іншого приміщення, спробуйте хоча б візуально створити ілюзію більшого простору.

А зробити це можна за допомогою деяких прийомів. Зокрема, пробувати зіграти на контрасті світлого та темного, але не перестарайтеся з темним кольором. Крім цього, як меблі використовуйте скляний стіл і взагалі зверніть увагу на речі зі скла, адже саме цей матеріал здатний максимально пропускати світло в приміщення, візуально суттєво збільшуючи його.

Прокрутити вгору