Полиця для взуття з сидінням у передпокій

Передпокій у будь-якій квартирі – це чисте та зручне місце, куди ми вішаємо верхній одяг, перевзуємось, одягаємось перед виходом на вулицю.

Давайте поміркуємо, що має бути в передпокої, щоб все було корисно і комфортно – звичайно ж взуття з сидінням у передпокій.

У жодному разі, не захаращуйте передпокій (іноді це звичайний коридор).

Якщо є можливість, встановіть у передпокої шафу-купе з розсувними дверима. Але, невелику тумбочку з поличками, і банкеткою у передпокої поставити треба. У неї можна буде покласти крем, ложки та щітки для взуття, внизу взуттєвої полиці може бути поміщена сушарка для взуття.

На що слід звертати увагу при виборі полиці для взуття з сидінням у передпокій?

Насамперед, вона має бути багатофункціональною та зручною. Полиця має відповідати загальному дизайну та підходити за кольором. Вона повинна щільно примикати до стіни, але не має бути громіздкою.

Полиця для взуття з сидінням у передпокій виготовляють із дерева, пластику, металу з використанням фурнітури. Вони можуть бути відкритими, закритими, у вигляді тумбочок, підставок та стелажів.

Можна на меблевому ринку побачити і великі полиці, де багато висувних ящиків та полиць. Є варіанти у вигляді лавки із сушаркою внизу. Її можна переставляти з місця на місце, і вона зовсім не тяжка.

Вибираючи полицю з сидінням у передпокій, вирішіть собі, яка вона повинна бути, чи потрібні вам скриньки або, досить металевої ґрати під лавкою.

Якщо у вас є вбудована шафа-купе, то вистачить і невеликої за розміром полиці для взуття. Якщо передпокій маленький, то поставте її з декількома скриньками і тоді вона перетвориться на шафу. Тоді ви зможете в нижні ящики помістити взуття, а у верхні рукавички, шарфи і так далі.

Вона повинна підходити по дизайну, кольору та фурнітурі. По передпокої багато хто оцінює смак господаря. Якщо передпокій оригінальний і все тут підібрано зі смаком, це приємно.

Прокрутити вгору