7 помилок у дизайні, які ви можете припуститися у своєму передпокої

Передпокій — це можливість справити перше враження про ваш дім, тому він точно заслуговує на невелику увагу . Коли гості приходять у ваш дім, це їхня перша візуалізація, і вхід має задати тон естетиці дизайну дому. Нам подобається тепле та затишне приміщення, яке демонструє індивідуальність наших клієнтів. 

Навіщо погоджуватися на такий собі вхід, коли можна створити чудовий простір? Ми поговорили з дизайнерами про помилки в оформленні під’їзду, яких ви можете зробити, і про те, як вони заважають вам створити під’їзд вашої мрії.

01з 07

Занадто багато безладу

Дизайнер каже, що це ключове значення для речей як великих, так і маленьких . Взуття, пошта та інше сміття, що ходить з дому та виноситься з дому, не повинно з’являтися в пункті вашого прибуття.

Те саме стосується піджаків — їх слід розташувати впорядковано, якщо не зовсім приховати від очей. Якщо ви не можете сховати пальто в шафі, подбайте про те, щоб вішалка була привабливою та впорядкованою.

02з 07

Не додаючи інтриги

Зараз не час соромитися, коли йдеться про візуальну привабливість та інтригу. Вхід має бути цікавим і викликати у вас бажання побачити більше будинку. Оскільки ці простори, як правило, менші, люди іноді схильні грати безпечно і не використовувати ударні фігури.

Дизайнер наполегливо радить бути трохи сміливішим, якщо це вам підходить. На мій погляд, легкий вхід — це велика втрачена можливість, і тут важливо накладати кольори, візерунки та текстури так само, як і в будь-якому іншому місці.

Це є необхідністю через планування входу. Фойє — це місце, яке має кілька точок входу та потрібне для потоку транспорту, і це не дозволяє багато місць створювати шари інтересу. Ваш вибір дизайну має бути сміливим і виразним.  

Побачити речі та людей, яких ви любите, коли ви вперше входите в двері, — це найкраще вітання додому.

Не знаєте, з чого почати? Створіть попереду цікаву та привабливу фокусну точку і уникайте порожньої стіни. Не забудьте також включити значущий штрих або два.

Вхід — це перше, що бачите ви та ваші гості, коли вони заходять, тому зробіть це індивідуальним. Додайте особливий витвір мистецтва, додайте сімейну реліквію або додайте фотографії вашої родини в рамках для картин.

Ці невеликі доповнення не тільки роз’яснять гостям ваші цінності, але й з часом принесуть вам нескінченну радість. Побачити речі та людей, яких ви любите, коли ви вперше входите в двері, — це найкраще вітання додому.

03з 07

Використання тьмяного освітлення

Освітлювальні прилади самі по собі, такі як великі люстри, є одним із способів справити значний вплив. Цей твір сам по собі повинен зробити заяву.

Переконайтеся, що обраний вами шматок достатньо великий. Багато разів я бачу, що люди не думають про форму фойє, і тому вони вибирають люстру, яка є занадто маленькою або недостатньо великою, щоб заповнити вертикальний простір фойє.

Також подумайте про те, наскільки яскравим або тьмяним є освітлення у вашому просторі, і відкоригуйте його відповідно. Якщо у вас надто яскраве верхнє світло у фойє, встановіть на нього диммер, щоб забезпечити м’якше світло. Інший варіант — розмістити настільну лампу на консольному столику для м’якого навколишнього освітлення.

04з 07

Функція відмови

Незважаючи на те, що безлад потрібно тримати під контролем, ваш вхід все одно повинен бути цілеспрямованим і полегшувати ваше повсякденне життя.

Так, ви хочете, щоб ваша вхідна кімната виглядала гарно та задавала тон оселі, але вона також має виконувати функцію для вашої родини та гостей.

Але ви все одно можете вибрати шикарні речі, які будуть говорити з вами в процесі. Стильний чохол для ваших ключів, шикарний тримач для парасольки для тих дощових днів, коли ви мчить за дверима, і консоль із висувними ящиками, щоб приховати інші різноманітні предмети, — усе це те, що варто враховувати, прикрашаючи свій під’їзд.

І не забувайте про зберігання взуття, закликає дизайнер, яка зазначає, що навіть лоток для взуття зробить свою справу.

Багато разів я заходжу в будинки без взуття, а взуття розкидане по всьому під’їзду. Я вважаю дуже важливим поставити полицю для взуття або кошик, щоб все було впорядковано та щоб не було небезпеки спіткнутися.

Не забудьте про місця для гостей, які зашнуровують кросівки. Одне швидке рішення — це додати лаву, табурет або навіть старовинний стілець, щоб додати візуального інтересу.

05з 07

Економія на розмірі килимка

Лефарінк каже, що вона часто бачить, як люди використовують замалі килими, тому вона радить купувати килим мінімум 3 на 5 футів. Якщо ви підете з килимком розміром 2 на 3 фути, він не дозволить нікому увійти в кімнату, і це буде дуже незручно.

06з 07

Не висить дзеркало

Хто не хоче швидко глянути на своє відображення, перш ніж поспішати в офіс або повертатися додому після довгого дня?

Хоч це і не є обов’язковою умовою, але дзеркало у вході є ідеальним балансом форми та функції. Це зробить цю маленьку, іноді тісну ділянку більшою, а також це зручний спосіб перевірити свій зовнішній вигляд перед виходом.

07з 07

Ігнорування запаху

Ви захочете, щоб у вашому домі панував спокій і привітність — як для вас, так і для ваших відвідувачів.

Особисто я люблю зайти в дім і одразу відчути запах простору. Додавання свічок або дифузорів — це приємний штрих, який відразу перевершить відчуття дому.

Прокрутка до верху