Такі потрібні — меблі для взуття

Коли заходиш у передпокій і бачиш цілий устрій взуття – це не надто естетично. Якщо у вас у передпокої встановлена ​​шафа-купе, то взуття можна прибрати туди.

А якщо передпокій компактний, то доведеться подумати над тим, які меблі для взуття туди помістити.

Меблярі сьогодні розробили масу варіантів меблів у передпокій, в який можна прибрати взуття. Ось кілька найпопулярніших моделей:

Якщо ви поставите в передпокій взуттю – вузьку тумбу, то можна прибрати до 10 пар будь-якого взуття.

Взуття поміщають на внутрішню частину дверцят, що відкривається особливим чином. Взуттю можна поставити в будь-яку нішу, і вона не займе багато місця.

Якщо ви в передпокої встановите полиці, то ваше взуття буде відкрито.

Це добре (з одного боку), але не надто естетично правильно. Вам доведеться шукати варіант, щоб трохи замаскувати туфлі, капці, чоботи. До того ж взуття на полицях видаватиме не надто приємного запаху.

Якщо в передпокої дозволяє місце, можна поставити туди тумбу з сидінням.

Зверху тумба оббита м’якою шкірою, і вона зовні нагадує пуф. Усередині знаходиться порожній ящик, куди можна прибрати чоботи або туфлі. Ці меблі для взуття зручні тим, що можна взутися або роззуватися не стоячи, а сісти на сидіння.

Якщо ви встановите в передпокої шафу, то у верхню частину можна повісити пальто, плащі, капелюхи, рукавички. А ось внизу розташовуються полиці для взуття, взуттєвих щіток, крему та взуттєвих ложок. У деяких шафах взуттєві полиці мають окремі дверцята. Це зручно.

Якщо у вашому передпокої розміщена шафа-купе, то проблем зі складуванням взуття у вас не буде взагалі.

При виборі меблів для взуття в передпокій варто звертати увагу на три складові: загальний дизайн інтер’єру передпокою, комфорт і функціональність. Якщо ви винаймаєте квартиру, то можна обійтися пластиковими полицями. Якщо ж ви хочете зробити свій передпокій стильним, краще встановити там гарну шафу.

Прокрутити вгору