ремонт старого дома

Ремонт старого будинку

Купівля старого будинку найчастіше диктується міркуваннями заощадження коштів. Але це завжди так. Тому що іноді ремонт старого будинку потребує більше грошей, ніж будівництво нового будинку.

Що ви очікуєте від покупки чи спадщини старого будинку? Який ефект хочете? Якщо ви впевнені, що конструкція будинку знаходяться в хорошому стані і буде служити ще протягом багатьох років – ремонтуйте. Старі будинки мають власну унікальну душу, яку у новобудовах важко створити. Багато елементів старого будинку можна залишити недоторканим або відновити під час оновлення, це допоможе надати будинку колишню чарівність.

Велика піч – серце старої оселі

Той, хто якийсь час жив у старому будинку, знає, що навколо печі вирувало життя. Саме тут готувалися страви та зустрічалася у вільний час сім’я. Привертає увагу той факт, що вони, як правило, розташовані в центральній частині будинку. Печі мають свою постійну чарівність і домінують у кімнаті, надаючи сільського стилю. Пекти не варто зносити, навіть якщо ви не плануєте використовувати функцію опалення. Вона стане чудовою дизайнерською особливістю.

Дерев’яна підлога в старому будинку

Підлога до ремонту старого будинку часто в проблематичному стані. Найчастіше вони дуже нерівні. Це можна побачити, якщо зробите трюк: розтягніть нитку між стінами на невеликій висоті від підлоги. Якщо різниця несуттєва – можна залишити все як є. Але, на жаль, ви повинні бути готові, що стара підлога може вимагати ремонту. Його потрібно відциклювати, просочити лаком, даючи їм другу молодість.

Комод – старий символ престижу

Старі комоди, як правило, колись були гордістю будь-якої господині. Адже вони могли похвалитися своїм рясним змістом: сімейні сервізи, скатертини, кришталь. Тепер ви можете відремонтувати, перефарбувати, і це може стати цікавим об’єктом, який нагородить вашу кімнату особливим стилем.

Підвал

Якщо у старому будинку є підвал, потрібно перевірити стіни на вологість. Якщо вже стоїть вода в підвалі, потрібно зробити дренаж навколо будинку і нову ізоляцію.

Старий будинок має багато проблем. І ви маєте вирішити, чи варто ремонтувати його повністю. А ще необхідно зрозуміти, які речі вже повністю непридатні для чогось, і від них, напевно, потрібно позбавлятися. А якщо вам важко прийняти рішення, тоді запросіть експерта, який вам дасть пораду щодо такої покупки.

Прокрутка до верху