5 помилок у передпокої, які змушують дизайнерів інтер’єру жахнутися

Коли ми заходимо в продумано спроектований передпокій, ми відразу помічаємо ознаки добре оформленого простору: ідеальні пропорції, які роблять простір водночас величним і привабливим, а також гостинну, живу естетику простору, який організований, але не надмірно надуманий. Однак ретельне проектування входу в настільки маленькому просторі, що навряд чи залишиться місце для настінної стійки з гачками, може зробити створення добре облаштованого входу складним завданням.

«Перше, на що я завжди звертаю увагу в під’їзді, — це система організації. Я не природно організована людина, але, як не дивно, і, на жаль, я абсолютно ненавиджу візуальний безлад. Я дуже ціную чудову систему зменшення безладу — як-от кошик для взуття, консоль для ключів і гачки для курток і сумок. Звичайно, усе в єдиній колірній палітрі та стилі».

Отже, що відрізняє стильний і функціональний передпокій від інших? Попереду ми попросили дизайнера розповісти нам про помилки під’їзду невеликого простору , які таємно змушують дизайнерів інтер’єру здригатися (і як їх виправити). Ось які невідповідності в дизайні відразу помічає професіонал, коли заходить у дім.

Помилка №1: не зробити свій передпокій придатним для використання

Те, що у вас немає повноцінного передпокою, не означає, що ви не можете створити організований і гостинний простір у меншому масштабі. Все, що вам потрібно, — це кілька гачків для пальто, якесь місце для зберігання взуття та невелике сидіння або столик/консоль, якщо ви можете його вмістити. Чесно кажучи, навіть невеликої полички з дзеркалом може бути достатньо, якщо це підходить для ваших потреб. Якщо зробити щось невелике, наприклад поставити невелику лавку та ящик для взуття у своєму вході, це може зробити ваш простір таким приємним. краще й організо

Помилка №2: немає місця, де розкласти свої речі

Одним із ключових моментів у проектуванні функціонального входу є наявність місця для повсякденних речей, які ви берете, виходячи з дверей, і ховаєте, як тільки прийдете додому. Лише ви знаєте, як проходите через двері, тому подумайте про це та розробіть систему організації відповідно до потреб свого стилю життя. Візьміть нотатки щодо стилю входу вище та встановіть настінну стійку-гачок у маленькому вході, де не вистачає місця для столу чи консолі.

Помилка №3: ​​не вважати це першим враженням про свій дім

Ваш вхід, незалежно від того, великий чи маленький, — це перше, що бачите ви та ваші гості, коли заходять у ваш дім. Це чудова можливість проявити свою особистість і характер. Не ставтеся до цього так, ніби це пуста річ. Поставте чудове дзеркало, пофарбуйте його в яскраві кольори, додайте щось вінтажне — що б це не було, воно має щось говорити про вас.

Помилка №4: немає місця для сидіння

Ще одна помилка, яка дошкуляє під’їздам скрізь, це відмова від меблів, які пропонують сидіння. Це звичайна функція й форма, об’єднані в одне. Місце, де можна посидіти, коли ви одягаєте або знімаєте взуття, — це дуже приємно (навіть якщо воно маленьке). Крім того, це чудове місце, щоб продемонструвати свій стиль за допомогою крутого виробу. Наслідуйте приклад та створіть невелику віньєтку на кінці довгої лавки, щоб додати візуального інтересу простору. Тут висока теракотова ваза, наповнена пальмовим листям, і стос книжок з дизайну надають індивідуальності мінімалістичному входу.

Помилка №5: не пам’ятати про важливість масштабу

Не переповнюйте свій під’їзд. Переконайтеся, що предмети, які ви обираєте, не надто великі. Нерухомість у фойє, як правило, досить дорогоцінна, тому ви не хочете, відкриваючи двері, відчувати, що збираєтесь наштовхнутися на речі. Клаустрофобія реальна в під’їзді, де занадто багато речей. Якщо вам не вистачає місця, відредагуйте найнеобхідніше, як показано на зображенні вище, на якому зображена проста лава, невелике блюдо та привабливий триптих. Потім — і тільки тоді — додайте кілька естетичних аксесуарів, наприклад лляні подушки та штучну овчину для текстури або рослину в горщику для живої зелені.

Прокрутка до верху