Радіусні двері в інтер’єрі

В елітних домашніх інтер’єрах все частіше використовуються обтічні форми, позбавлені яскраво виражених кутів, що складаються з округлих елементів. Такі стіни, перегородки, предмети меблів виглядають дуже стильно та незвично.

Приміщенню, оформленому в подібному стилі, звичайні прямокутні міжкімнатні двері просто не підійде – вони порушуватимуть гармонію, являючи собою своєрідну ваду в геометрії.

На щастя, дизайнерами було знайдено ефектний вихід із становища – радіусні двері.

Незвичайні радіусні двері – новий погляд на звичайні речі. Хто б міг подумати, що дверне полотно може бути не традиційним паралелепіпедом, а зовсім іншим предметом? В інтер’єрах, оформлених із застосуванням округлих ліній, такі вироби дозволяють вигідно підкреслити вигнуті форми стін. Втім, підходять вони і для звичайних квартир із прямокутним плануванням, згладжуючи внутрішні кути і надаючи навколишньому оточенню м’яку витонченість.

Міжкімнатні радіусні двері мають увігнуту, опуклу або комбіновану форму.

У переважній більшості випадків вони розробляються та виробляються на замовлення, оскільки їх конструкція багато в чому залежить від радіусу конкретної стіни. Відкриваються вони найчастіше вбік, але при необхідності можна виготовити розстібний або складний варіант. Якщо використовується розсувна конструкція, гнучке полотно кріпиться на гнутій напрямній рейці, пересування при відкритті і закриванні здійснюється за рахунок роликів.

У своїй основі радіусні двері мають легкий та міцний профіль із алюмінію, поверхня якого фарбується або ламінується під запити клієнта.

Найбільший попит має імітація рідкісних порід деревини. Полотно може бути глухим, повністю або частково заскленим. Для його виготовлення, крім алюмінію, можуть використовуватися такі матеріали, як натуральне дерево, гнуте скло, полікарбонат, МДФ, декоративний декоративний пластик. Дуже ефектно виглядають варіанти, в оформленні яких є вітраж або орнамент.

Незважаючи на те, що радіусні двері багато в чому за рахунок своєї ексклюзивності, за вартістю в рази перевершують класичні прямокутні варіанти, з кожним роком вони стають все більш популярними у наших співвітчизників.

Адже такі рішення дуже красиві, оригінальні, дозволяють власнику житла заявити про свій незвичайний смак і в повній мірі виявити творчу жилку під час розробки дизайну інтер’єру, підкреслити свій статус та просто здивувати гостей.

Прокрутити вгору