Штучний камінь у передпокої: тонкощі укладання

Давно минув той час, коли з передпокою робили комору, заставлену марним мотлохом. В наш час її облаштуванню приділяється така ж увага, що і дитячої, вітальні або ванної.

Існує чимало варіантів оформлення передпокою. На будівельному ринку представлені різні оздоблювальні матеріали.

З ними вдасться створити будь-який дизайн. Величезним попитом сьогодні користується штучний камінь у передпокої.

Він є бетоном з різними добавками. Зовні такий камінь важко від натурального, до того ж він набагато легше важить. З цим оздоблювальним матеріалом вдасться створити інтер’єр під старовину або зробити сучасний дизайн.

Він має наступні переваги:

• Правильною формою та легкою вагою, що полегшує оздоблювальні роботи;

• Різною фактурою, текстурою та кольоровою гамою;

• Не піддається корозії та гниття.

штучний камінь у передпокої


До того ж за ним легко доглядати, достатньо лише протерти його мильним розчином. Такий матеріал добре буде виглядати не тільки з непомітними шпалерами, килимом і керамічною плиткою, але і навіть з гіпсовою ліпниною.

Як укладати декоративний камінь?

Перед тим як розпочати роботу, спочатку доведеться закупити матеріал. Слід розрахувати потрібну кількість каменю, щоб не переплачувати.

штучний камінь у передпокої3

Потім треба підготувати поверхню стін та декоративного каменю до укладання.

Оздоблювальний матеріал повинен мати рельєфну поверхню, а не гладку. Якщо плануєте кріпити його на гіпсокартон, тоді камінь необхідно покрити спеціальною перфорованою сіткою.

Стіну під його укладання слід загрунтувати. Для цього знадобиться акрилова грунтовка та кисть, яка дозволить опрацювати навіть невеликі вади та нерівності. Після підготовки поверхні необхідно вибрати хороший клей. Є багато різних скріплювальних речовин, призначених спеціально для обробки приміщень декоративним каменем.

штучний камінь у передпокої1


Хоча штучний камінь у передпокої є виразною деталлю в інтер’єрі, йому можна надати додатковий обсяг. Для цього потрібно лише виділити контур золотом чи бронзою. Ще він чудово поєднується з рослинами та дзеркалами, а картини на стінах допоможуть надати каменю вишуканості.

Прокрутити вгору