5 чудових ідей дизайну для кухонного фартуха

Одним із простих способів оновити кухню є установка або заміна задньої панелі (фартуха). Облицювання має багато переваг, від суто естетичних до захисту стін від залишків їжі. Але коли ви орендуєте, існуюча неприваблива задня панель є певним викликом. Це не ваш будинок назавжди, тому немає сенсу викладати великі гроші на його заміну.

У той час як деякі речі легко ігнорувати під час оренди, як-от підлогу, яку ви накрили ефектним килимом, інші мають спосіб дивитися вам прямо в обличчя, як-от ваша застаріла кухонна  стінка . На щастя, на ринку з’явилася нова хвиля продуктів, які спрощують оновлення застарілих даних як ніколи. Введіть  шпалери та плитку, що знімаються та  клеяться, які перенесуть вашу кухню в 21-е століття, не розбиваючи гроші та не жертвуючи заставою.

Попереду подивіться на п’ять чудових кухонь, щоб надихнути на свій проект тимчасової та знімної задньої панелі. 

01з 05

Перейдіть до класики

Як випливає з назви, плитка метро – це саме те, що ви очікуєте знайти під землею на станції метро Манхеттен. Традиційно це тонка, слабо обпалена, глазурована, прямокутна керамічна плитка, яка встановлюється в шаховому порядку. З тих пір, як плитка в метро стала масовою, тепер представлена ​​різноманітність матеріалів, таких як скло, камінь і мармур, а також кольорів, форм і розмірів.

Доводячи, що плитка метро традиційної прямокутної форми є ультрасучасною, ця глянцева панель може змусити навіть найбільш вільнолюбного мешканця будинку подумати про шикарність і гладкість.

Тим не менш, якщо ви відмовляєтеся погоджуватися на класичну білу плитку метро, ​​зверніть свою увагу на інший відтінок, наприклад ніжно-рожевий або блакитний. Колір робить весь простір розкішним і унікальним.

02з 05

Спробуйте візерунок

Немає кращого способу привнести якийсь основний стиль у часто забутий простір вашої кухні, ніж візерункове покриття. Придбайте плитку з принтом або візьміть у руки шпалери, що відклеюються та наклеюються, у будь-якому оригінальному дизайні.

Дозвольте нам познайомити вас із кухонною решіткою нашої мрії. Те, як цей вугільно-білий геометричний принт виривається на шафи гірчичного кольору та стіни з темного дерева, є ідеальним. Золоті аксесуари, такі як раковина та змішувач, найкраще завершують образ.

Внесіть чарівність Старого Світу у свою сучасну квартиру за допомогою принта в середземноморському стилі, але переконайтеся, що кольори залишаються відносно нейтральними або тихими, щоб вони не конкурували з візерунком.

03з 05

Не забудьте про плитку

Плитка буває не просто квадратної та прямокутної форми. Існує цілий світ фігурних плиток, включаючи шестикутники, шеврони, риб’ячу луску та багато іншого. Хоча плитка пенні на цій кухонній панелі має чистий відтінок блідо-зеленого, гладкий вигляд підносить простір, роблячи його таким дорогим і розкішним.

04з 05

Вибирайте камінь

Камінь, який зараз найчастіше використовується в модних кухнях, — це не що інше, як універсальний, чистий і сучасний мармур. Ця ефектна чорна мармурова застібка — це те, з чого зроблена кухня мрій. Органічні форми та чорно-біла кольорова палітра виглядають елегантно, сучасно та так свіжо.

Якщо вам подобаються зовнішній вигляд і кольори класичного мармуру, але ви шукаєте щось, що зробить більш помітним, чорний і білий кварц — це камінь для вас. Великі прожилки в камені створюють візерунок, який робить цю задню панель і стільниці зіркою цієї кухні.

05з 05

Додайте яскраві кольорові гами

У світі, де більшість кухонь біло-сірих або якихось нейтральних варіантів, зараз є ідеальна можливість додати несподіваний колір за допомогою задньої панелі.

Ця біла кухня з акцентами сірого мармуру значно виграє від цього включення сміливої ​​акваріуми задньої панелі. Зрештою, цей сміливий відтінок — не той колір, який ви часто бачите на кухнях, і цей простір змушує нас задуматися, чому б і ні. Поєднання простого шевронного візерунка та карибського відтінку виглядає сучасним із відтінком ретро.

Прокрутка до верху