фотоплитка

Фотоплитка – ідеальне рішення для ванної та кухні.

Вже багато років поспіль популярні фотошпалери, які можна купити в магазинах в обмеженому асортименті малюнка. На даний момент велику популярність також має фотоплитка.

Сьогодні можна замовити фотоплитку на будь-який смак та колір. На замовлення клієнта можуть нанести на плитку будь-яке зображення як з галереї послуг, так і власні фотографії клієнта. За допомогою графічних програм зроблять фотоколаж, якщо клієнт запросить. Фотоплитку можна підібрати за тематикою та смаком у ванну, на кухню. Хто не мріяв, щоб у ванній замість звичайної рожево-коричневої в шашечку плиткової мозаїки, було справжнє фото моря з веселими дельфінами. Може, хтось давно має величезне бажання перетворити кухню на «яблуневий садок» з плитки?

Що являє собою фотоплитка?

Які властивості має матеріал? Фотоплитка – така ж проста кераміка, якою зазвичай обробляють стіни у ванній, на кухні. Плитка може бути не тільки з кераміки, а й із загартованого скла. Обидва види плитки мають шар, що вбирає фарбу. На плитку обов’язково наноситься шар, що захищає від подряпин. Стики фотоплиток замазуються спеціальним вазилином. Самі стики у фотоплитках повинні мати мінімальний проміжок, адже це не просто плитка, а фотоплитка, яка не повинна порушувати загальний вигляд зображення.

фотоплитка

Фотоплитку можна замовити лише індивідуально.

Але є великий вибір плитки на різні тематику і відтінки. Виробник фотоплиток може надати дуже багато картин високої якості та дозволу. Перш ніж замовляти фотоплитку, обов’язково потрібно заміряти габарити ванної кімнати або кухні, визначитися з тим, як буде розташований малюнок на стіні.

фотоплитка3

Візьміть на замітку слушну пораду: проконсультуйтеся зі спеціалістом тієї будівельної фірми, у якої плануєте замовляти фотоплитку.

Обов’язково запросіть додому майстра-вимірника, який допоможе вам визначитися з вибором зображення та його формату. Тоді ви точно знатимете, який буде результат.

фотоплитка2
Прокрутити вгору