6 ключових тенденцій у освітленні на 2022 рік – від блискучого металіка до космічних форм

Тенденції у освітленні – це козир світу у дизайні інтер’єрів, який він ховає у рукаві. Освітіть кімнату однією простою лампочкою, і вона виглядатиме яскраво, з явною відсутністю атмосфери. Але розгляньте «шари» освітлення та всі можливі варіанти, і ви отримаєте виграшну схему кімнати. 

Торшери, настінні світильники, настільні світильники – це лише деякі з безлічі варіантів, доступних при складанні грандіозної нової схеми дизайну освітлення. Як взагалі правильно вибрати? Звичайно ж, потрібно подивитися на перспективні тенденції у висвітленні 2022 року. 

Настав час пролити світло на цей всебічний огляд нових тенденцій у дизайні інтер’єру 2022 року. З яскравим вибором нового освітлення, представленого на недавніх виставках SuperSalone у Мілані, Лондонському фестивалі дизайну та Decorex International. Найдивовижніші світлові ефекти, що з’являються на ринку інтер’єрів. Ми наважимося сказати, що всі ці тенденції перебувають у центрі уваги.

ЯКІ ТЕНДЕНЦІЇ В ОСВІТЛЕННІ НА 2022 РІК?

1. ТОРШЕРИ З МЕТАЛУ І МАРМУРУ

Ці тонкі торшери, непомітні для нашого погляду, уособлюють елегантність та харизму. Які ще дві речі слід зазначити, крім їх невеликого зовнішнього вигляду? Що ж, мармур і металеве оздоблення – обидва вони також мають велике значення у тенденціях – ось що робить ці торшери такими визначними. Вони всі вливаються в інтер’єр, і ви привертають багато уваги.

Чому слід шукати торшери, які включають мармур або камінь, а також металеві деталі? Мармур – гарний і довговічний матеріал, який дизайнери люблять використати у своїх проектах. Зокрема, у поєднанні з металом він надає дуже елегантного вигляду вашому будинку – дійсно збільшує простір. 

Популярність елегантних торшерів стає все більш популярною у міру того, як ми наближаємося до 2022 року з горезвісним достатком цих видатних зразків, що просочуються через безліч брендів та дизайнерських будинків. Зверніть увагу на дизайн на зразок торшера Vima від Берта Франка.

2. ФОРМИ АР-ДЕКО

Можна з упевненістю сказати, що ар-деко, безумовно, за останнє десятиліття жодного разу не вийшов із моди. Тепер він виразний, гладкий і потенційно досить старий (звичайно, ми маємо на увазі це у найшановнішому сенсі), щоб його можна було описати як «класичний» вигляд. Однак, хоч ми й раніше бачили стилі освітлення у стилі ар-деко на ринку інтер’єрів, ми ще не бачили його таким. У цих нових підвісках менше блиску та гламуру, всі ці нові підвіски спираються на тонші деталі ар-деко 1930-х років: м’який зубчастий край, натяк на мармур.

Коли справа доходить до дизайну, завжди є почуття ностальгії, і є певні доби, до яких нам подобається повертатися частіше, ніж до інших. І в цьому випадку ми говоримо про ар-деко. Ар-деко — один із таких стилів, чому? Тому що він дає нескінченні джерела натхнення завдяки своїм фірмовим силуетам, матеріалам та кольорам.

3. ЗУБЧАТІ КРАЇ

На що звернути увагу у 2022 році? Прохолодна м’якість зубчастих країв, як видно на плафоні. Ці м’які вигини не для демонстрації, а щоб бути стильним і поєднуватися з вашими деталями дизайну. 

Радість цієї тенденції в тому, що вона добре вписується в сучасні тенденції вітальні, залишаючись стриманою (але в цілому шикарною). Один з таких плафонів добре виглядатиме майже в будь-якому місці будинку, над обіднім столом, у коридорі або навіть передпокої. Нам подобається світлова тенденція, яка претендує на «все» і може миттєво оновити простір, який з якоїсь причини може бути змарнований.

4. ПІДВЕСНІ СВІТИЛЬНИКИ РУЧНОЇ РОБОТИ

Завдяки Covid суспільство загалом виявляє набагато більший інтерес до виробів ручної роботи та ремесла. Якщо ви самі не зайнялися шиттям чи ремеслом, то ви, мабуть, дивилися це у різних телешоу.

Ефект цього відновленого інтересу полягає в тому, що тепер усі ми, очевидно, хочемо, щоб речі, які ми купуємо для своїх будинків, мали більше значення: шукаємо варіант ручної роботи, знаючи виробника, який створив чи виробляв виріб, натомість передаючи його наступному поколінню. Сприйняття елемента, як має короткий життєвий цикл. Все це зараз має значення, оскільки люди приймають рішення щодо дизайну інтер’єру та декору, засновані на екологічно безпечному способі життя. Сюрприз! Ви навіть можете побачити, як це починає проявлятись у світловому дизайні. 

Сьогодні це наш абсолютний лідер зі всіх нових тенденцій у освітленні, і, чесно кажучи, ми вважаємо, що він дуже довговічний і універсальний. 

Ви не тільки підтримаєте майстрів, купуючи цю тенденцію освітлення, але й результат буде приголомшливим, посилаючись, серед іншого, на «душу та тепло», як характеристики таких продуктів. 

Зверніть увагу на цей плафон. Цей зі смаком світильник, що виглядає — хочете вірте, хочете ні — сконструйований з переробленої бананової шкірки, з використанням бронзової рами. Для нього характерне «тонке висвітлення». Більше ні слова. Це повсякденна атмосфера, що світиться, м’яке доповнення до ідей освітлення вашої кухні. 

На ринку також з’являється справжня різноманітність. Зверніть увагу на такі варіанти, які виготовлені вручну з паперу, ротанга і бамбука.

5. Настільні лампи космічної ери

Як і сцена у «Зоряних війнах», усі ці частини світильника показують щось трохи неясне, але приємне візуальне оформлення. Вони не те, що одразу можна було б назвати красивими, але в них безперечно є мила харизма, і в них є щось — можна сказати потойбічне. Ідеї ​​вашого домашнього офісу ось-ось будуть захоплені чимось, не обов’язково інопланетним, але безумовно «зайвим» у дизайнерському сенсі. 

Від дизайнера до дизайнера здається, що у всіх у голові є космічні загарбники, коли йдеться про дизайн настільних світильників до 2022 року.

Приєднуйтесь до цієї тенденції, якщо ви хочете зробити кімнату яскравішою. І, по суті, це те, що пропонують усі ці маленькі лампи. Кому взагалі потрібна нудна настільна лампа? Чи не нам. Забудьте про необхідність бути настільки практичним. Іноді тренд зводиться до того, щоб бути трохи химерним та несхожим на інші – це особливо цікаво включити в ідеї невеликого столу у спальні у вигляді предметів, які можна використовувати як незвичайні лампи для читання. 

Всі ці маленькі лампи безсоромно обурливі, і саме тому ми їх любимо.

Зверніть увагу на деталі дизайну, включаючи глянсове або лаковане оздоблення, красиву основу та ефектний відтінок, що чудово вписується в сучасні колірні тенденції. 

6. АРХІТЕКТУРНІ ЛЮСТРИ

Деякі можуть асоціювати слово «люстра» із зображенням блискучих скляних підвісних крапель, що звисають із явно декоративної праски або вигнутої латунної ручки (можливо, у замку в стилі шебі-шик?). Інші можуть уявити собі будуарну спальню із надмірно високими стелями. Між іншим, усі прекрасні та цілком прийнятні варіанти застосування люстри. 

Але зупинись. Так, такі види люстр існують для тих, хто схильний до такої думки, але зараз новий погляд на люстри потрапляє в мудборди наших ідей освітлення вітальні. Позбавтеся традиційних вигинів і деталей вікової давності. Ці люстри нові, сучасні, по-справжньому шикарні, і є чудовим доповненням до сучасного гламуру! 

Люстри повинні бути як дорогоцінний камінь у короні вашого будинку, але вони не мають бути основним джерелом світла. І це те, що, здається, втілює ця нова хвиля люстр — відчуття того, що вони пов’язані зі скульптурою тією самою мірою, що й як практичне джерело світла. Ви можете додати інші елементи практичних настінних, настільних світильників або торшерів, щоб підтримати рівень освітлення. 

Вам варто спробувати поєднати одну з цих нових скульптурних люстр із лампами та настінними світильниками – чудова можливість додати більше гламуру в кімнату. 

Спробуйте цю нову тенденцію в області скульптурних люстр, наприклад, світильники вирізані вручну з дуба традиційними британськими майстрами, які пропонують світильник над обіднім столом або підвішені до традиційної троянди стель, змішуючи сучасні тенденції з репліками класичного стилю. 

Які стельові світильники в тренді?

Наймоднішими стельовими світильниками є сучасні та скульптурні люстри. Вони знову винаходять класичний плафон у формі краплі зі скла в стилі шеббі-шик, створюючи щось, що виглядає так, ніби воно повне архітектурного дива.

Сучасні люстри більше пов’язані з простором і формою, ніж із заломленим світлом. Зникли скляні краплі, їх замінили незграбні дужки.

ВИШЛИ З МОДИ КУХОННІ ПІДВЕСНІ ПЛАФОНИ?

Плафони для кухні абсолютно не вийшли з моди, хоч традиційний вид трьох промислових ліхтарів над островом трохи змінилося. Замість трьох окремих світильників оберіть один великий плафон на кухні. Він робить набагато більший акцент.

Прокрутити вгору