Видатний культурний центр у Південному Китаї від Zaha Hadid Architects

Zaha Hadid Architects розробили приголомшливу споруду, яка розмістить театр на 1200 місць, художній музей і науковий центр у Чжухаї, Китай. Громадський центр мистецтв Zhuhai Jinwan буде розкішною будівлею та новою головною точкою в цьому районі поруч із Меккою азартних ігор Макао.

Заха Хадід

Зара Хадід була архітектором, художницею та дизайнером і досі вважається головною фігурою в архітектурі 21-го століття. Хадід, відому своєю розкутою архітектурною геометрією, називали «королевою вигинів». Її основні роботи включають Лондонський центр водних видів спорту, дизайн Олімпійських ігор 2012 року та Музей широкого мистецтва тощо.

Громадський центр мистецтв Чжухай Цзіньвань

Лондонський центр водних видів спорту
Широкий художній музей

Названа як Zhuhai Jinwan Civic Art Center, нова споруда, розроблена Zaha Hadid Architects , має перфорований сталевий дах, який розділений на чотири крила, пропонуючи X-подібний вигляд. Ця дивовижна будівля з’єднається безпосередньо з новою міжміською залізницею аеропорту Чжухай, яка з’єднує кілька важливих міст поблизу.

Ця дивовижна будівля, яка містить художній музей, науковий центр, театр на 1200 місць і зал на 500 місць, була створена з метою стати «центром сучасної творчості» в цьому районі, як стверджує Zaha Hadid Architects .

Кожне крило розміщуватиме одне з чотирьох просторів і матиме власну східчасту прогулянку, яка спускатиметься до озера.

Вражаючий дах складається з перфорованих сталевих панелей, розташованих у вигляді шеврона, на створення яких надихнуло формування перелітних птахів, які літають над регіоном. Він також був розроблений, щоб нависати над прилеглими площами, забезпечуючи сонячну тінь, один із багатьох елементів, спрямованих на зменшення споживання енергії будівлею, чудову екологічну функцію, додану до проекту Zaha Hadid Architects.

Крім того, буде внутрішня енергетична система «інтелектуального керування», яка спрямована на пом’якшення надмірного використання та стійкий план гарячого водопостачання. Щоб забезпечити домівкою для флори та фауни, що фільтрує воду, навколишнє озеро також відіграватиме екологічну роль, мінімізуючи зливовий стік.

Озеро також буде представлено як частину ландшафтного дизайну центру, який був розроблений відповідно до ініціативи Чжухая «місто губки». Міста-губки будуються в міських районах по всьому Китаю , щоб допомогти зменшити наслідки повеней, забруднення води та дефіциту води.

Після завершення Громадський арт-центр Zhuhai Jinwan матиме 170 метрів у ширину та 270 метрів у довжину з півночі на південь. Внутрішній дизайн для кожного з чотирьох крил центру буде унікальним, що, за словами Zaha Hadid Architects , покликане забезпечити «найбільш привабливий досвід для відвідувачів».

Громадський центр мистецтв Чжухай Цзіньвань

Zaha Hadid Architects добудують громадський арт-центр Zhuhai Jinwan із площею на даху, а також зовнішнім амфітеатром на його західній стороні, який буде призначений для вистав та заходів просто неба.

Громадський центр мистецтв Чжухай Цзіньвань

Громадський арт-центр Zhuhai Jinwan є останнім із різноманітних проектів, що розробляються Zaha Hadid Architects по всій країні Китаю після оприлюднення пропозицій щодо двох хмарочосів у Шеньчжені, Міжнародного футбольного центру Сіань та «найзеленішого» Шанхаю.

Громадський центр мистецтв Чжухай Цзіньвань
Прокрутити вгору