Перший у світі підвісний прозорий басейн знаходиться в Лондоні

Басейн. Хто його не має, хоче, а ті, хто його має, користуються ним не так часто? А як щодо прозорого басейну? Лондон щойно представив перший у світі прозорий плаваючий басейн.

Прозорий басейн: 10 років розробки

19 травня було відкриття першого в світі прозорого підвісного басейну. Sky Pool — це заповнений водою міст між двома 10-поверховими житловими вежами, розташований майже на 35 метрів у повітрі, відкритий для мешканців квартир Embassy Gardens. 

Цей підвісний басейн є проектом, який розроблявся більше 10 років. Креативні голови Ballymore зрозуміли, що Embassy Gardens, що прилягає до Темзи, не має відкритого басейну, яким жителі та їхні гості могли б насолоджуватися та подихати свіжим повітрям у спекотні дні. На цій ноті вони вирішили побудувати перший у світі плаваючий басейн, також відомий як «Небесний басейн».

Цей Sky Pool — це рай завдовжки 25 метрів, який простягається на двох плоских дахах відомих будівель Legacy Embassy Gardens, схожих на п’ятизірковий готель, і це, ймовірно, найбільший у світі окремий шматок акрилу, що несуть навантаження. Конструкція цього басейну була побудована в Колорадо, перевезена до Техасу, а потім переправлена ​​через Атлантику, і вона абсолютно прозора, тому виглядає як прямокутна скляна коробка, що плаває. Центральна частина підвішена в небі.

А як щодо безпеки басейну? Розробники залучили інженерів-конструкторів Eckersley і HAL Architects, які провели незліченні аналізи поведінки, щоб переконатися, що конструкція не впаде. Вони приземлилися на акрилову раму товщиною 8 дюймів із основою товщиною майже 12 дюймів, глибина якої трохи менше 3 метрів.

Це басейн, який подарує вам ідеальні селфі та незабутні спогади.

Прокрутити вгору