10 ідей білої спальні – створіть свіже, легке та повітряне відчуття

Ідеї ​​білих спалень — це позачасовий вибір, який працюватиме незалежно від стилю вашого будинку. Викликаючи чистоту разом із впевненістю та витонченістю, білий колір дуже добре підходить для спалень будь-якої форми та розміру. 

Людям подобається прикрашати білим кольором тому, що він настільки універсальний. Є так багато різноманітних відтінків білого від теплого білого до холодного білого, і найголовніше в оформленні ним те, що незалежно від стилю вашого інтер’єру – будь він сучасний, промисловий, скандинавський, кантрі рустик, мінімалізм чи максималізм – біле по білому – це схема, яка гарантовано виглядатиме шикарно.

Підібрана добірка приголомшливих білих спалень дасть вам усе необхідне длоя натхнення, коли справа доходить до декорування та вибору найкращих ідей кольору спальні для вашої схеми.

1. Побудуйте монохроматичну схему білим по білому

Секрет стильної, повністю білої схеми полягає в розумінні того, що білий буває в багатьох формах. Не думайте, що вам потрібно дотримуватися одного білого – створіть їх, щоб створити кімнату з глибиною. 

Чистий білий колір досить складно використовувати сам по собі, і навіть з великою кількістю текстури він все одно може виглядати трохи плоским і холодним. Багато різних білих кольорів створюють м’якший і приємніший вигляд, поєднуючи пофарбовані білі меблі, білу постільну білизну та білу бавовну. Ви не помилитесь, якщо це зробите.

У цій кімнаті світло прокрадаються через узголів’я ліжка разом із кремовими та чистими білими відтінками в простирадлах, подушках і шторах. 

2. Створіть інтерес за допомогою текстур

Щоб уникнути відчуття стерильності в повністю білій спальні, дотримуйтеся тактильних дотиків. Хороший спосіб зігріти білі речі — текстури. Біле букле — це популярний тренд, а поєднання білої кашемірової подушки чудово додає шарів. Крім того, спробуйте вибрати килим з високим ворсом, постільну білизну або фактурне покриття для стін, щоб зробити вашу білу спальню цікавішою. 

3. Заявіть про себе за допомогою білої гардеробної

Вибираючи найкращий колір для спальні, поміркуйте про те, як ви збираєтеся використовувати простір. Білий колір може створювати порожнє полотно, яке дозволяє зосередити увагу на певних аспектах кімнати. Якщо мода — ваш друг, подумайте про використання чітких білих кольорів у гардеробній — це створить нейтральний фон для складання вбрання, а також створить гламурне відчуття бутику. 

4. Білий інтер’єр робить кімнату більшою

Якщо вам цікаво, який колір найкраще підійде для вашої маленької спальні, не шукайте далі. Чудова річ у повністю білому інтер’єрі полягає в тому, що він може допомогти створити ілюзію світлішої, яскравішої та більшої кімнати. Для тих, хто живе в місті, де простір у великій вазі, це корисний хід. 

У цій маленькій кімнаті для гостей у склепінчастому горищному приміщенні повністю біла схема використовується для максимального впливу світла, що проходить через високе вікно, відбиваючи його навколо. Фарбування стелі в білий колір також зробить її вищою та зменшить вплив тіней.

5. Поєднуйте з чорним для монохромного вигляду

Чорно-білий інтер’єр – це незамінно шикарне поєднання, яке доводить, що протилежності притягуються. Включення ідей чорної спальні до переважно білої схеми може надати структуру та чіткість кімнаті, як показано в цій кімнаті, де елегантне ліжко з балдахіном додає візуального інтересу зверху вниз. Щоб ваша монохромна схема виглядала сучасною, досліджуйте тони брудно-білого та освітленого чорного, а також багато текстури. 

6. Використайте природні матеріали

Якщо ви хочете зробити білий нейтральним у кімнаті, але прагнете трохи характеру, подумайте про поєднання його з натуральними матеріалами. 

Рекомендуємо поєднувати колір із деревом. Цей контраст працює як у перехідних, так і в сучасних умовах і допомагає зігріти ваш монохроматичний простір. Щоб продовжити природну тему, ви навіть можете розглянути ідеї зеленої спальні у вигляді кімнатних рослин, зберігаючи схему свіжою та живою. 

7. Надайте структуру білої кімнати за допомогою намальованих деталей

Щоб схема білої спальні не закінчилася нудним змиванням, вам потрібно впровадити певну структуру. Фарбування дерев’яних виробів у трохи інший тон білого або різко темнішого кольору зробить це, а також підкреслить будь-які цікаві архітектурні деталі в кімнаті. У цій спальні темно-синій колір був використаний на дверях до ванної кімнати в акуратному поєднанні з геометричним дзеркалом. 

Інший спосіб нанести білий колір на ваші стіни, не просто фарбуючи, — це зробити штукатурку на акцентній стіні. Нам дуже подобається ця функція за головним каркасом ліжка.

8. Модернізуйте постійну синьо-білу схему

Синій і білий мають тривалий зв’язок у дизайні та створюють заспокійливу колірну гамму в спальні. Щоб ідеї блакитної спальні виглядали сучасно в білій спальні, подумайте про вибір приглушеного джинсового тону з сірим, що проходить крізь нього, бажано з великою кількістю текстури, доданої в суміш, як у цьому оксамитовому узголів’ї. Щоб зберегти загальний ефект тепла, додайте землистих кольорів для контрасту, як-от теракотовий рожевий у цій кімнаті. 

9. Побіліть дерев’яні панелі для сільського щику

Хоча повністю біла схема може відразу спонукати вас думати про надзвичайно сучасний дизайн, вона може мати місце в тому, щоб традиційні елементи дизайну виглядали сучасно. Побілені дерев’яні панелі на стінах можуть або додати сучасний вигляд вашій класичній спальні в фермерському будинку, або ви можете додати ідею декору в більш сучасну схему, де ви хочете спрямувати трохи сільського шику.

10. Поєднуйте білий з земляними кольорами 

Хоча біле на білому нескінченно елегантне, пам’ятайте, що білі стіни служать чудовим полотном для кольору. У цій спальні чисті білі стіни створюються набагато теплішими завдяки використанню ідей для темної спальні та поєднанню їх із насиченими землистими тонами охри, включаючи іржаво-помаранчеве узголів’я та темно-коричневі подушки. Пам’ятайте, що білий також створює чіткий сучасний фон для демонстрації творів мистецтва. 

Прокрутити вгору