Захоплюючий суто бетонний будинок в Еквадорі

Відкрийте для себе архітектурний проект цього надсучасного будинку!

Засновник еквадорської фірми Emilio López Arquitecto, особливо зацікавлений у експериментуванні з різними матеріалами та виразними можливостями простору, має безмежну творчість. Цей будинок, розташований на периферії Кіто, в долині Найон, підтверджує це.

Побудований на землі з невеликими нерівностями, звідки відкривається привілейований вид на гірський хребет. Внутрішні приміщення займають 80 квадратних метрів і доповнюються терасами площею 40 квадратних метрів і додатковими 15 квадратними метрами простору на верхньому поверсі. Поруч з основним будинком є ​​окремий модуль площею 20 квадратних метрів.

Соціальна зона, яка має відкриту кухню, займає перший поверх і характеризується своєю гнучкістю, оскільки завдяки відкриттю мобільної перегородки можна розмістити додаткову спальню. Головна кімната розташована на верхньому рівні і виходить на дві тераси.

Дві подвійні висоти розташовані по діагоналях будинку, перша інтегрована до соціальної зони, а друга — до сходів.

Цей проект, який виділяється кількома ракурсами та фокусом на геометрії, поєднує два типи суттєвостей. З одного боку, стіни та залізобетонні плити відсилають до заміського середовища, яке оточує будинок. Поліровані бетонні підлоги, сліди опалубки, які видно на стінах, і сліди рельєфу плит створюють різні текстури.

З іншого боку, окрема конструкція та додаткова частина на верхньому поверсі головного будинку – яка є меншою – характеризуються сталевою обшивкою та дерев’яними вікнами.

Створюючи як контраст, так і взаємодоповнюваність, ця архітектурна пропозиція відображає авангардне бачення Еміліо Лопеса.

Прокрутити вгору