15 шикарних способів прикрасити дитячу кімнату сірим кольором

Прикрашання дитячої може бути надзвичайною подією. Ви повинні переконатися, що все на місці для вашої дитини, коли вона прибуде, і ви можете легко впасти в кролячу нору, намагаючись спланувати ідеальну дитячу кімнату. І з такої кількості тем, як вибрати одну?

Гендерно-нейтральна дитяча зараз дуже популярна, але сірий колір є дещо несподіваним вибором. Ми любимо прикрашати сірий колір, тому що це універсальний нейтральний колір, який може приймати багато різних відтінків залежно від світла та кольорів акцентів. Ви можете використовувати сірий колір як основу практично для будь-якої тематики дитячої кімнати, але він чудово працює, якщо ви шукаєте простий, витончений, але не нудний дизайн дитячої.

Існує повний спектр сірих відтінків — і так багато способів включити його в дитячу кімнату вашої дитини. Продовжте, щоб ознайомитись із деякими з наших улюблених способів використання цього кольору, щоб привітати нового доповнення вдома.

01з 15

Намалюйте фреску

Чорно-біле — це класичне поєднання, але іноді воно може здатися трохи різким і різким, особливо в кімнаті дитини. Натомість зменшіть контраст і поєднайте холодний сірий із чорним. Нам подобається цей шикарний образ веселки, щоб заповнити стіну та створити миттєву акцентну стіну.

02з 15

Змінюйте відтінки сірого

При неправильному використанні сірий може здаватися трохи стерильним і одновимірним. Щоб додати глибини вашій дитячій кімнаті, поєднайте пару відтінків сірого, щоб створити багатогранну колірну палітру. Нам подобається світло-сірий у поєднанні з насиченим вугільним, щоб додати візуального інтересу до простору.

03з 15

Тримайте в теплі

Ви завжди хочете перевірити свій відтінок фарби в кімнаті, перш ніж почати фарбувати. Залежно від рівня природного освітлення у вашій дитячій, ви можете вибрати набагато тепліший сірий колір, який буде затишним і гостинним.

Шукайте сіру фарбу з жовтими або бежевими відтінками та поєднуйте її з приглушеними кольорами для м’якого, привабливого вигляду.

04з 15

Додайте природні акценти

Ще один спосіб уникнути різкого, стерильного відчуття сірості — поєднувати його з теплими натуральними речами. Незалежно від того, обставляєте ви інтер’єр плетеними меблями чи зосереджуєтесь на підвішуванні кількох полиць з натурального дерева, натуральний матеріал допоможе зробити ваші сірі стіни домашніми та м’якими.

05з 15

Спробуйте сучасний фермерський будинок

Сучасний фермерський будинок — це надзвичайно розслаблений і затишний стиль декору, тому він ідеально підходить для гендерно нейтральної дитячої кімнати. Сірий або сріблястий — чудовий вибір кольорів для сільської дитячої кімнати в сільському стилі, яка здається м’якою по краях, але вміщує багато індивідуальності в невеликий простір.

06з 15

Створіть скандінавський стиль

Прості, нейтральні скандинавські дитячі кімнати зараз популярні, тому що вони милі та універсальні. Але надмірно біла або мінімалістична дитяча кімната може здатися трохи м’якою. Замість того, щоб дотримуватися палітри білих кольорів, додайте прохолодні сірі, щоб надати кімнаті глибини та тепла, не втрачаючи цієї простої, затишної атмосфери.

07з 15

Додайте жіночності

Додайте ніжних жіночих штрихів або більш чоловічих акцентів, якщо ви шукаєте дитячу кімнату з урахуванням статі. Сірий колір є чудовим вибором для кімнати будь-якої дитини, тому що він легко адаптується до її смаку в міру дорослішання.

08з 15

Додайте трохи кольору

Найкраще в сірій дитячій? Він працює як чудове полотно для інших кольорів у просторі. Ви можете легко додати кілька яскравих кольорів, наприклад блакитний або рожевий, щоб додати яскравості.

Хоча сірий є надзвичайно універсальним нейтральним, спробуйте підібрати акцентні кольори з однаковими відтінками, щоб кімната виглядала цілісною.

09з 15

Додайте відображення

Прикраса стіни дитячої кімнати знімними наклейками може дозволити вам додати індивідуальності простору дуже простим способом. Нам подобаються ці металеві світловідбиваючі наклейки, які приносять більше природного світла та додають додаткову текстуру.

10з 15

Ідея темного і світлого

Не бійтеся потемніти у вашій дитячій. Приємний колір фарби, такий як насичений вугільний, — чудовий спосіб прикрасити сучасну дитячу кімнату. Якщо ви обираєте насичений темний колір, обов’язково поєднайте його з декількома іншими світлими акцентними кольорами, щоб кімната не виглядала надто темною чи похмурою.

Тут білий і світло-рожевий допомагають компенсувати насиченість темно-вугільних стін.

11з 15

Повісити шпалери

Шпалери можуть перетворити будь-яку кімнату у вашому домі, але ми любимо це в дитячій. Милі шпалери на тему тварин можуть надати вашій дитячій кімнаті теплий відтінок, але вибір нейтрального кольору — це чудовий спосіб переконатися, що ваша дитяча кімната буде рости разом з вашою дитиною і не буде виглядати надто дитячою через кілька років.

12з 15

Дизайн акцентної стіни

Якщо ви маєте на увазі, установіть акцентну стіну – це чудовий спосіб додати візуального інтересу маленькій дитячій. Виберіть простий, м’який середньо-сірий колір, щоб стіна виділялася, але не заважала решті кімнати.

13з 15

Додайте бежевий

Брудно-білий або бежевий колір добре підійде як акцент до сірого, тому що він забезпечує тепло і м’якість дитячої кімнати. Сірий зберігає кімнату світлою та просторою, тоді як теплі відтінки бежевого ґрунтують простір і добре підходять, якщо ви хочете додати кілька яскравіших кольорів, таких як жовтий або оранжевий.

14з 15

Розвійте сірий колір по всій кімнаті

Поки у вас є кілька теплих предметів у просторі, не бійтеся використовувати сіру тему по всій кімнаті. Від сховища до килима та стін, дотримуючись єдиної колірної палітри, ваша дитяча кімната надасть цілісного вигляду та відчуття цілеспрямованості.

Повністю сіра дитяча цілком підійде, але переконайтеся, що ви використовуєте кілька натуральних матеріалів або теплих кольорів, щоб уникнути суворого простору.

15з 15

Додайте трохи зелені

Якщо ви турбуєтеся про те, що ваша сіра дитяча кімната виглядає трохи похмурою, подумайте про те, щоб додати в неї рослину для очищення повітря . Це не тільки допоможе очистити повітря, але й додасть відтінок природного кольору, який чудово поєднується з сірим. Тільки завжди вибирайте безпечні для дитини рослини.

Прокрутити вгору