стены в детской комнате

Стіни у дитячій кімнаті

Виховання – річ настільки серйозна, що передбачає обов’язкове звернення на кожну деталь.

Виховують батьки не лише своїм строгим словом та авторитетом, але навіть тим, який ремонт вони зроблять та якими будуть стіни у дитячій кімнаті.

Звичайно, не всі можуть дозволити собі витратити на оформлення кімнати для дитини шалені кошти, запросивши при цьому ще й дизайнера.

Проте все можна зробити самостійно. Приділяючи увагу ліжку, шафі, письмовому столу, не варто забувати про таку важливу деталь, як декорування стін у дитячій. Дитині у своїй кімнаті має бути одночасно цікаво, затишно та цікаво. Також варто розуміти, що лише через пару років інтер’єр вимагатиме зміни.

Коли в будинку з’являється немовля, стіни в дитячій кімнаті повинні бути прикрашені яскравими деталями, щоб воно могло з часом все більше і більше пізнавати світ.

Проте переборщувати з фарбами також не варто, щоб малюк не був надмірно збудженим. Можна придбати фотошпалери із зображенням природи. Головне, при організації простору звертати увагу на реакцію дитини, якщо їй страшно, незатишно, слід негайно внести зміни.

Як тільки малюк зробить свої перші кроки, він одразу почне проявляти себе як художник, малюючи на стінах. Так ось саме тому варто заздалегідь вибрати місце на стінах у дитячій, де дитина зможе безкарно малювати. Стіна вирівнюється, покривається ґрунтовкою, а потім матовою фарбою білого кольору. Надалі стіна просто митиметься для звільнення нового простору.

Як декор можна вибрати улюблених героїв дитини, тих, хто викликає в нього особливо позитивні емоції.

Також можна розмістити фото найближчих родичів у забавних рамках, це створить у кімнаті особливий затишок і при цьому гарантуватиме психологічний захист для малюка.

Перш ніж купувати шпалери в дитячій кімнаті, слід докладно розпитати консультантів про їх склад.

Ніяких особливо небезпечних токсичних домішок не повинно бути. Ідеальним варіантом будуть звичайні паперові шпалери.

Якщо необхідно в дитячій кімнаті виділити зони, це можна зробити за допомогою спеціальних наклейок. Місце для занять виділяється зображеннями літер, цифр, шкільного приладдя, ігрова зона – зображенням мультяшних героїв.

Прокрутити вгору