классический стиль в интерьере гостиной

Класичний стиль в інтер’єрі вітальні

Класичний стиль в інтер’єрі вітальні передбачає наявність в приміщенні таких елементів, як масивний годинник, бронзові свічники і т.д.

Сьогодні у цьому стилі виділяють кілька напрямів: бароко, ампір, неокласицизм та інших.

Створити вітальню в класичному стилі може дозволити собі далеко не кожен, тому що придбання тканин, дорогоцінних металів, цінних порід деревини та раритетних меблів вважається дорогим задоволенням.

Звичайно ж, на сучасному ринку можна знайти і дешевші аналоги, якість яких ніколи не зможе зрівнятися з оригінальними виробами.

Якщо Ви є власником невеликої квартири або будинку, тоді про класичний стиль в інтер’єрі вітальні слід назавжди забути, оскільки він вимагає приміщення великого розміру з необмеженим простором, щоб у ньому змогли поміститися великі предмети меблів та інші декоративні елементи та аксесуари.

Що стосується внутрішнього оздоблення підлоги, стін та стелі, то перевагу варто віддати таким колірним відтінкам, як зелений, блакитний, блідо-жовтий або кремовий. Стіни можна прикрасити дорогими шпалерами з неповторним та витонченим візерунком, декоративною штукатуркою, тканиною та навіть дерев’яними панелями, виготовленими з цінних деревних порід.

Що стосується стелі, то він є цілим витвіром мистецтва, так як поєднує в собі декоративний розпис, пілястри, ліпнину і вбудовані елементи підсвічування. Світильники повинні бути виготовлені зі скла у поєднанні із вставками із кованого металу.

Для прикраси вікон часто використовують штори, пошиті з оксамиту, атласу, шовку або жаккарда.

Останній варіант також застосовують як матеріал для оббивки крісел, диванів і стільців, так як він відрізняється своєю міцністю, зносостійкістю і довговічністю. При цьому колір жаккардних тканин навіть через кілька років їх використання зберігає початковий відтінок та насиченість у класичному стилі інтер’єру вітальні.

Столи, корпусні меблі та стільці, як правило, виготовляються з цільної деревини, яка в подальшому декорується дорогоцінним камінням та металевими вставками.

На стіл можна поставити вазу, невелику статуетку або бронзовий свічник. Також в інтер’єрі можуть бути скульптури, що в деяких випадках досягають стелі, або великий підлоговий годинник з позолоченою обробкою.

Прокрутка до верху