шкуры в интерьере

Шкіри в інтер’єрі як символ характеру

Зараз дуже популярним стало використання шкіри тварини в домашньому інтер’єрі.

Найчастіше цей матеріал використовують як підлогове покриття. Різновидів цього покриття дуже багато.

А чи знали ви що за розташуванням та видом цього покриття можна характеризувати власника будинку чи квартири, який використовує його як свій декор?

Саме використання шкіри в інтер’єрі говорить про його господаря, що це унікальна і неординарна людина, яка дуже любить затишок та комфорт. Якщо ви хочете показати своїм друзям і знайомим що ви безпосередня людина, то настав час йти в магазин і здійснювати незвичайну покупку.

Якщо доповнити інтер’єр квартири шкірою хижака і плямистими подушками, то це буде говорити про те, що власник має гарячий темперамент, неприборканість, сміливість.

А ось якщо використовувати чорно-білі смуги зебри або не рівні ромби жирафа – це буде свідчити про ексцентричність. Найчастіше такі елементи зустрічаються в квартирах жінок, які люблять привертати до себе увагу за допомогою відвертого вбрання та вчинків.

Про стриманість, мовчазність, скромність розкажуть такі елементи як овечі покривала на ліжках та каракулевий килим. Найчастіше люди, які використовують такі елементи, консерватори і не люблять екстравагантність.

Недбало кинута біля порога шкіра ведмедя свідчить про те, що в цьому будинку живе холостяк.

Такі люди рідко відпочивають удома. Відпочинок з друзями на природі, риболовля, полювання та інші посиденьки ось що найголовніше для цієї категорії людей. Найчастіше квартири у цієї категорії людей запущені і в декорі немає нічого вишуканого.

Більшість людей для того, щоб підкреслити свою індивідуальність, купують собі шкури в інтер’єр різних тварин і витрачають на це дуже великі гроші.

А що робити тій частині населення, яка хоче придбати таку не звичайну покупку, але кошти не дозволяють? Тільки уявимо скільки може коштувати шкіра снігового барсу чи білого ведмедя. Але й із цієї ситуації теж є вихід. Наразі продаються шкіри корів. Їх перефарбовують під іншу тварину. І ця шкіра коштує набагато дешевше ніж оригінал.

Прокрутити вгору