биокамин для квартиры

Біокамін для квартири

Людина дуже довго може дивитися на три речі: як горить вогонь, біжить вода, і працює інша людина. Якщо останні 2 питання пророблені, то ось з вогнем все складніше. Через небезпеку, і відсутність можливості мало хто вирішує поселити вогонь у своєму будинку. Але потяг до природи бере своє і людина рано чи пізно замислюється про облаштування каміна у себе в оселі. Муляжі каміна скоріше цікаве дизайнерське рішення ніж практичне цінність.

Але розвиток технологій дозволило поселити справжній вогонь удома всім охочим. Я говорю про біокамін для квартири.

Біокамін це нове слово в області дизайну. Це красиво, естетично та модно. Біокамін не потрібна витяжка, не потрібно обладнати для нього спеціальне місце. Ніяких особливостей, і спеціальних умов, біокамін стає частиною інтер’єру та дизайнерського рішення.

Крім чисто естетичних властивостей біокамін для квартири має і суто практичну цінність, він дозволяє обігрівати приміщення.

Топиться біокамін біоетанолом, екологічно чистим паливом, що отримується з рослин. При згорянні 1л біоетанолу виділяється близько 5,5 кДж теплової енергії. Для прикладу: у кімнаті площею 36 кв. біокамін за 2 години роботи спалив 1л палива і підняв температуру в кімнаті на 9 ° С! Для використання біокаміну в квартирі не потрібно нічого обладнати, йому достатньо прочиненої кватирки. Просто поставте його, налийте біопаливо, запаліть та насолоджуйтесь полум’ям.

Біокаміни для квартири є різних видів і виготовлені з різних матеріалів.

Є скляні біокаміни, є металеві. Так само каміни є мобільні та стаціонарні. Стаціонарний біокамін відрізняється від традиційного дров’яного каміна, відсутністю димоходу. Біокамін можна зробити предметом меблів, вбудувавши його в стіл.

Фірми виробники біокамінів відомі у всьому світі: Planika, Delmond, Planica Decor, Direct Cheminee, AlfraFeuer. Зробіть приємно собі та своїм близьким, поселіть себе у домі живий вогонь.

Прокрутити вгору