Інтер’єр малогабаритної квартири

Існує маса варіантів, як із грамотного використання обсягу площі малогабаритної квартири отримати максимум комфорту і простору.

Найлегший і доступний кожному спосіб облаштувати інтер’єр малогабаритної квартири, не вдаючись до дорогого перепланування – досягти потрібного результату за допомогою дизайну та практичного використання квадратури приміщення.

Стиль, у якому буде витримана квартира, задасть настрій та визначить основні пріоритети в організації простору.

З різних течій дизайну можна виділити такі напрямки: класика – строга та елегантна; хай-тек – функціональний та лаконічний; стиль кантрі, де використовуються виключно натуральні матеріали; етнічному стилі.

інтер'єр малогабаритної квартири4


Найбільш оптимальним рішенням є визначення основних траєкторій переміщення по квартирі та виділення центральної зони. Слід зазначити, що центральною зоною інтер’єру малогабаритної квартири не обов’язково служить її геометричний центр, таким центром може бути будь-яка зона простору, що використовується.

інтер'єр малогабаритної квартири2

Правильне розміщення меблів також має велике значення.

Склавши план приміщення, і перенісши його в зменшеному масштабі на будь-який паперовий носій, можна легко пересувати по ньому заздалегідь заготовлені макети меблів. У такий спосіб можна швидко знайти оптимальний варіант розміщення.

Щоб максимально звільнити простір, потрібно створити його безперервність.

Відсутність міжкімнатних дверей, світлі та повітряні штори, вбудовані корпусні меблі у лаконічному виконанні – ось основні елементи візуальної легкості інтер’єру малогабаритної квартири. Мобільні властивості розкладних стільців та кухонного столика в умовах обмеженого простору зіграють вам тільки на руку.

інтер'єр малогабаритної квартири3


Візуальне розширення простору також досягається за допомогою грамотного використання дзеркала та скла в інтер’єрі. Поверхні як підлоги, так і стелі краще робити в світлих тонах. Якщо в приміщенні стелі високі, можна використовувати шафи з антресолями. Також хорошу ілюзію обсягу створить маленька плитка у ванній кімнаті та на кухні.


Дизайн та організація простору у маленькій квартирі, завдання творче.

При правильному підході та дотриманні ключових порад, досягти потрібних результатів легко. Якщо підійти з любов’ю до поставленого завдання, то результат не забариться.

Прокрутка до верху