уютная квартира

Затишна квартира оптимізує простір та світло

Затишна квартира розташована в новому житловому комплексі в Бухаресті, Румунія.

Площа квартири невелика, лише 50 квадратних метрів, але виконана вона за всіма правилами оптимізації простору та світла, що дарує свободу її мешканцям. Це результат роботи двох дизайнерів, котрі об’єднали свої сили в одному проекті. Мета була створити у просторі, як естетичну гармонію, так і функціональність та комфорт. Як і в будь-якому іншому проекті, вони постаралися уявити себе на місці мешканців квартири та прожити весь день з пробудження та до сну.

Дизайн квартири тонко розділений на дві частини – одна частина включає кухню, їдальню і вітальню, а в іншій розташувалася ванна кімната і спальня.

затишна квартира1

Сидячи на дивані у вітальні, можна спостерігати всі інші простори цієї затишної квартири – кухню, їдальню, а також спальню.

затишна квартира5

Бетон, метал та скло в інтер’єрі доповнюються м’якими вставками з дерева та гладкого білого текстилю для створення візуального та фактурного балансу.

затишна квартира2
затишна квартира3
затишна квартира4

Металева перегородка з дверима, що відокремлює спальню від вітальні, забезпечує також якісну звукоізоляцію, у той час як білі штори м’яко поєднують спальню із загальним дизайном квартири. 

затишна квартира6

Дизайнери звернули особливу увагу внутрішньому освітленню, яке адаптоване до кожного кута, створюючи динамічну атмосферу.

затишна квартира7
затишна квартира8
затишна квартира9
затишна квартира10
Прокрутити вгору