оттенки сиреневого цвета в детской

Дитяча кімната у відтінках бузкового кольору

При оформленні дитячої кімнати дуже важливо враховувати кожну деталь, оскільки навколишня атмосфера впливатиме на самопочуття та емоційний стан дитини.

За твердженням психологів, відтінки бузкового кольору сприятливо позначаються на розвитку та здоров’я малюка, оскільки цей колір здатний викликати в людини позитивні емоції, тонізувати та покращувати настрій.

відтінки бузкового кольору в дитячій_5

Світлі відтінки бузкового допомагають впоратися з надмірною емоційністю, швидко заспокоюють, тому краще використовувати колір для облаштування зони відпочинку в приміщенні.

Більшість батьків вважають, що бузковий можна використовувати лише при оформленні дитячої кімнати для дівчинки, оскільки основою кольору є рожевий напрямок. Однак при правильному комбінуванні та компонуванні бузковий колір чудово може підійти для кімнати хлопчика будь-якого віку. У цьому випадку рекомендується використовувати як другорядний колір сині або зелені відтінки.

відтінки бузкового кольору в дитячій_2

У дитячій кімнаті бузковий колір можна використовувати як головний фон, так і для оформлення декількох колірних вкраплень і акцентів.

За бажання створити максимально витончений і красивий інтер’єр, бузковий колір можна скомбінувати з бежевим або білим, так само як і лавандовий колір в інтер’єрі . Якщо виникне бажання оформити яскравішу і жвавішу атмосферу, бузковий слід поєднати з синім, жовтим або рожевим відтінком. Така кімната неодмінно сподобається дитині своєю насиченістю та помітністю.

відтінки бузкового кольору в дитячій_3

У поєднанні з насиченим і яскравим відтінком бузкового кольору, будь-який, навіть найскромніший і стриманий, колір стане живим та барвистим. Наприклад, хакі складно правильно і гармонійно скомпонувати з будь-яким кольором, проте колір бузку зможе його прикрасити, не приглушивши. Бузковий, у свою чергу, у такому разі стане більш м’яким і зухвалим. При продуманому та грамотному підході до поєднання цих кольорів, можна оформити гарний та вдалий інтер’єр для дитини будь-якої статі та віку.

відтінки бузкового кольору в дитячій_1

За бажання створити більш стриману та скромну обстановку, відтінки бузкового можна використовувати як колір акцентів або декорацій.

Цілком прийнятним буде застосування відтінку при оформленні віконного отвору. Це дозволить заповнювати кімнату більш м’яким і теплим світлом, а це позитивно позначатиметься на самопочутті та емоційному стані дитини. Також цілком достатньо внести в інтер’єр кілька бузкових елементів текстильного декору або предметів побуту.

Прокрутити вгору