основы дизайна интерьера_1

3 найважливіші основи дизайну інтер’єру

Зіткнувшись із проблемами невдало організованого інтер’єру, більшість людей або повністю ігнорують їх, або починають дорогі ситуації, чого часто зовсім не потрібно.

Найчастіше для перетворення нудного, незручного або «втраченого» кута в стильну і практичну деталь цілком недостатньо зміни його призначення, перефарбування або просто свіжого погляду. Пропонуємо Вам важливі основи дизайну інтер’єру.

основи дизайну інтер'єру

Збільшення площі.

Якщо неможливо влаштувати комори та сховища в місцях, що зовсім не використовуються, спробуйте викроїти місце в кімнатах. За умови правильного підходу додаткові «ємності» зможуть вмістити всі зайві пожитки без шкоди для оформлення приміщень.

Наприклад, стелажі, вішалки, гачки, полиці, кошики, розміщені в кімнаті від однієї стіни до іншої та від підлоги до стелі. Такий місткий блок, прихований за великими дверима (складними або розсувними) або шторами недорогого матеріалу, можна прикрасити відповідно до будь-якого декоративного стилю. Тоді навіть найзапеклішому «старильщику» захочеться жити в обстановці порядку. Менш трудомісткою альтернативою є влаштування глибоких полиць навколо дверного отвору. На таких полицях у кухні можна зберігати посуд та продукти, у дитячій – іграшки, а у вітальні – невелику бібліотеку.

основи дизайну інтер'єру_1

Ще одна з основ дизайну інтер’єру – влаштування полиць.

• Скільки б коштів ви не витратили на декор, тонкі полиці, що прогинаються під вагою предметів, що стоять на них, зіпсують вигляд будь-якої кімнати.

• Всі полиці, особливо книжкові, повинні бути добре закріплені за допомогою міцних кронштейнів, дерев’яних рейок або штукатурки штирів.

• Використовуйте короткі дошки або штучні матеріали (карколомні полиці можна зробити, наприклад, зі старих залізничних шпал) або обробіть лицьову сторону полиць смужкою декоративного матеріалу.

основи дизайну інтер'єру_3

Секрети маскування.

Уміння винахідливо та оригінально замаскувати негарні, але необхідні елементи – один із найбільш вдалих декоративних прийомів. Складні ширми, обман зору за допомогою малюнків, панно з декоративних тканин, спеціально виготовлені штори, жалюзі та дерев’яні конструкції допоможуть вам якнайкраще використати наявні місце та ресурси. Усі «укриття» для сантехнічних та електричних комунікацій мають забезпечувати швидкий доступ до цих комунікацій.

основи дизайну інтер'єру_2
Прокрутити вгору