маленький дачный дом

Приголомшливий маленький дачний будинок у Шведському лісі

Шведська архітектура завжди вражала світ своїми творами, і цей маленький дачний будинок у білому кольорі є ще одним прикладом акуратних та чистих проектів шведського житлового будівництва.

Білий колір сам по собі забезпечує будинок світлом, затишком та візуальною привабливістю. Розташований серед краси та спокою шведського лісу, цей маленький будинок має загальну площу лише 57 квадратних метрів. 

маленький дачний будинок_1

Гарний маленький дачний будиночок прикрашений класичними меблями, переважно білого кольору.

Тут є ванна кімната, вітальня та дві спальні, а що ще потрібно для дому? Ганок виглядає настільки приголомшливо, що нагадує сцену з голлівудського фільму. Декор в інтер’єрі чудово гармонує зі стінами та меблями, доповнюючи затишну обстановку в будинку.

маленький дачний будинок_2
маленький дачний будинок_3

Дуже добре спланована кухня забезпечить господарів усім необхідним для повсякденного життя. Досить пожити з сім’єю в цьому райському куточку всього кілька днів, щоб зазнати найпрекрасніших відчуттів у житті та звільнитися від міської напруги. Дивовижний вид з будинку повністю занурить вас у море зелені та чистого повітря.

маленький дачний будинок_4
маленький дачний будинок

Зауважте, практично всі елементи інтер’єру та екстер’єру виконані в білому кольорі , але це не робить з маленького дачного будинку лікарняну палату. Навпаки, це допомагає злитися з природою в перший день перебування, заливає природним світлом весь простір і не відволікає ні на секунду від насолоди відпочинком та спілкуванням зі своєю сім’єю.

маленький дачний будинок_6
маленький дачний будинок_7
маленький дачний будинок_8
маленький дачний будинок_9
маленький дачний будинок_10
Прокрутити вгору