Що таке захисні щитки – і чи справді вони працюють?

Останнім часом ми чуємо багато балачок про захист жолобів водостічних систем, але що це насправді? І чи справді потрібно ними користуватися? Зрештою, водостічні труби виконують свою роботу… Що ж, здається, ці недорогі доповнення до вашого даху можуть заощадити вам багато часу, стресу та грошей. І дозволити вам продовжувати уникати так часто чистити ваші водостоки (чи це тільки ми?!) Захисні жолоби добре справляються з тим, щоб листя, мох і гілки не потрапляли у ваші жолоби, щоб вони не забивалися.

Це зменшує необхідність частого очищення, заощаджуючи ваш час і гроші. Важливо, щоб водостічні жолоби були чистими, щоб дощова вода не потрапляла в тканину вашої будівлі, спричиняючи матеріальні збитки та вогкість. Отже, більшість будинків виграють від захисних щитків.

Чому варто використовувати захисний щиток?

Давайте повернемося до основ: навіщо нам використовувати захисні захисні жолоби і що вони роблять, чого ваші жолоби не можуть зробити самі?

Жолобові є важливою частиною покрівельної системи та допомагають запобігти таким проблемам, як вогкість, конденсат і проникнення води, відводячи дощову воду з дахів, вікон і дверей, а це означає, що за ними вкрай важливо ретельно доглядати.

Хоча хороша водостічна система може прослужити від 20 до 50 років, протягом цього часу її необхідно добре обслуговувати, що включає регулярне очищення та відсутність витоків. 

Якщо ви спостерігаєте постійне накопичення сміття або маєте проблеми з нашестям комах, можливо, варто інвестувати в захисні жолоби.

Захисні захисні щитки встановлюються над жолобом або всередині нього, щоб запобігти потраплянню листя та великого сміття в систему водостоку; вони дуже допоможуть, якщо ви оточені деревами і вам постійно доводиться розчищати жолоби або якщо ви зіткнулися з додатковими уламками від шторму.

Як вибрати захисний щиток?

На вибір є кілька основних типів захисних щитків, включаючи щітку, решітку та решітку.

Найлегше встановлювати щиток щітки або їжачок. Вони просто сидять у жолобі, тому ви можете встановити їх без кріплень. Оскільки вони гнучкі, їм без проблем встановлюватися навколо кутів.

Типи решіток трохи складніші для встановлення, оскільки їх важче вирізати за розміром і потребують кріплень, щоб закріпити їх на ваших жолобах. Але оскільки вони розташовані на верхній частині вашої ринви, вони максимально збільшують її здатність справлятися з сильними опадами.

Якщо ваш водостік не є ідеально прямим, ви побачите, що сітчасті решітки є більш гнучкими, ніж суцільні решітки. Ви можете віддати перевагу округлим, а не плоским решіткам, оскільки вони не збирають стільки сміття зверху.

Як обслуговувати захисні жолоби?

Для оптимального захисту важливо регулярно оглядати та очищати водостічну трубу, навіть із захисним кожухом. Залежно від навколишнього середовища, вам все одно доведеться видаляти листя та гілки вручну один або два рази на рік, але загалом ви побачите переваги.

Однак жоден охоронець не запобігає потраплянню дрібного сміття, такого як бруд і насіння, у вашу жолоб. Тож вам все одно доведеться час від часу чистити їх, незалежно від стилю, який вам підходить.

Не забудьте також додати захисні труби. Це особливо важливо там, де є рослинні покриви або гніздяться птахи, оскільки палиці та інше велике сміття, швидше за все, впаде всередину та заблокує ваші труби.

Чи є недоліки у захисних канавок?

Вони відносно недорогі та працюють із більшістю домашніх водостічних систем, тому, якщо ви бачите, що вам доводиться очищати жолоби частіше, ніж пару разів на рік, можливо, варто додати кілька охоронців.

Хоча вони відіграють важливу роль у стічній канаві, зменшуючи накопичення шлаків, їх не видно з землі, тому естетичний вигляд вашої власності не постраждає.

Хоча це деякі додаткові позитивні зауваження щодо захисних канавок, має бути й недолік? Ну не дуже. Але якщо ви живете в бунгало з ринвами, які легко дістатися, і у вас є достатньо часу для обслуговування, охоронці можуть не знадобитися.

Прокрутка до верху