кухня в белом цвете3

4 способи оформити кухню в білому кольорі максимально затишно та гармонійно?

Кухня в білому кольорі – це насамперед асоціація з легкістю, чистотою та чимось невагомим. А якщо говорити ще й про дизайн, можна додати, що білі тони — це щось нове.

Найбільшим плюсом білого кольору можна назвати те, що він з легкістю відображає денне світло, таким чином кухня стає візуально ще більшою і просторішою. Тому дизайнери рекомендують для невеликих приміщень вибирати саме цей колір.

Як зробити кухню у білому кольорі максимально комфортною? Легко!

кухня у білому кольорі4

1. Чомусь прийнято вважати, що у білому тоні може бути лише класичне дизайнерське рішення. Хоча, як показує практика, сучасні подуви моди мало не відстають від класики. У чому привабливий модерн? У всьому, адже є можливість приховати різні полиці та шафи таким чином, що їх буде навіть не помітно. А кожна господиня мріє про ідеальну чистоту.

кухня в білому кольорі2

2. Ніхто не змушує робити кухню білою. Звичайно, це досить не практично, адже кухня – це робочий кабінет, де може жирне бризнути, і молоко втекти. Найпопулярнішим колірним рішенням є чорно-біла комбінація. При цьому такий дует може використовуватися не тільки в класичному оформленні, як прийнято вважати, але й модні стилі будуть гармонійні. Здавалося б, що ці два кольори протилежні, але разом вони просто ідеально виглядають і гармонують.

кухня у білому кольорі1

3. Якщо хочеться додати зухвалої родзинки, слід розглянути поєднання білого із червоним. Це досить яскраве рішення, з яким потрібно бути обережними. Найкраще зробити кімнату білу і розбавити монотонність яскравими плямами. Це можуть бути червоні люстри, оббивки стільців або навіть посуд. Головне, щоб було дотримано пропорції відтінків.

кухня у білому кольорі

4. Не обов’язково має бути лише два-три відтінки серед білого. Звичайно, стриманість та консервативність ніхто не скасовував, але розбавити інтер’єр декількома акцентами завжди можна. Це можуть бути різні елементи декорування. Гарно виглядає в літню пору велика ваза червоного кольору, в якій стоять жовті квіти. Коли заходить людина в таке приміщення, то такий елемент завжди кидатиметься в очі, виділятиметься і вигідно підкреслювати білі стіни та текстиль. Якщо кухня має високі стелі, то варто віддати перевагу шторам із кольоровим принтом. Влітку це можуть бути квіти, восени овочі або фрукти, а взимку гріх не порадувати оточуючих різдвяними мотивами.

Прокрутка до верху