минимализм в ванной

Мінімалізм у ванній – економ-варіант оновлення кімнати

Сьогодні поговоримо про економний спосіб оновлення кімнати – ванну в стилі мінімалізм.

Коли в кишені багато грошей і йдеться про велику міську квартиру чи заміський будинок, то тоді з дизайном усіх приміщень не виникає жодних проблем.

Але як бути з невеликою ванною кімнатою, наприклад? Тут особливо не розгуляєшся, але так хочеться, щоб і вона виглядала стильно і сучасно.

Як радять дизайнери, процес треба розпочинати від зворотного. Пофантазуйте досхочу, не обмежуйте себе у своїх побажаннях.

Склавши свій фантазійний проект, починайте відкидати все зайве.

— По-перше, можна обмежитись одним видом матеріалу, у нашому випадку – керамічною плиткою. Плитка цілком підійде для ваших цілей.

– По-друге, варто обмежитися мінімалізмом у ванній кімнаті. Незважаючи на свою назву, ванна кімната, виконана в такому стилі, може виглядати цілком вишукано.

Звільнивши своє невелике приміщення від усіх предметів, у тому числі від самої ванни та умивальника, можна облицьовувати стіни, зважаючи на узгодженість загального малюнка. Заради економії, плитку можна встановити не від підлоги до стелі, а починаючи з рівня, трохи нижче за рівень верхньої кромки ванни. Потім просто потрібно надійно закріпити саму ванну на підлозі. Можна посадити її на цегляні стовпчики, добре їх зміцнивши цементним розчином. У разі сталевої ванни для її утеплення можна пожертвувати двома-трьома балончиками монтажної пінки, покривши нею дно і боковини ємності. Оброблена таким чином ванна краще сяде на наші стовпчики, які для кращої фіксації можна також запінити.

Тепер залишається тільки прикрити зовнішню боковину ванни, не забуваючи про скосу посередині ванної та дверцята для доступу до системи зливу. Такий люк можна зробити і з водостійкого ДСП або використовувати спеціальні дверцята для цих цілей.

Для різноманітності можна використовувати плитку одного типу, але різних кольорів, які додадуть жвавості ванній кімнаті в стилі мінімалізм.

Прокрутити вгору