стиль китч_4

Стиль кітч в інтер’єрі – поєднуємо несумісне

Напрямок кітч в інтер’єрі є найсуперечливішим і найскандальнішим стилем з усіх. Він поєднує в собі несумісність, химерність та елементи різних інтер’єрів.

Стиль кітч підходить певному душевному стану, який не є тривалим. Такий напрямок гідний гордості, здивування, захоплення.

стиль кітч_3

Особливості оздоблення у дизайні кітч.

Поєднуючи в кітчі непоєднуване, важливо не перестаратися і не перетворити будинок на суцільний інтер’єр під назвою «бардак». Цьому стилю властиві яскраво виражені тони, різноманітність елементів декорування, вироби з дорогих матеріалів. Оздоблення в цьому стилі приймає безліч дешевих прикрас (статуетки, іграшки, картинки різних кольорів). Зважаючи на це, кітч набуває межі модного гламуру.

Цей стиль використовує й інші матеріали у вигляді драпірувань з підкладок, люстр з чеським склом, стародавніх колон та арок, що підпирають високі стелі , позолоченої ліпнини, мармурових підвіконь, бронзових рамок та інших речей.

стиль кітч_2

Як оформити меблі у стилі кітч.

Кітч не вибагливий до меблів, тому що тут можна поєднувати різні меблі. Меблі можуть бути навіть старими, протертими і розставлені в хаотичному порядку. А якщо поставити шикарні крісла, з ними елегантно виглядатиме електричний камін . Звичайно, не варто захоплюватися меблями, щоб не пошкодити весь вигляд.

стиль кітч_1

Розташування інтер’єру у напрямку кітч.

Основні риси напряму кітч включають розмаїття елементів різних дизайнів, причому непоєднуваних, наприклад, класичний стиль і кантрі , японський стиль і авангард. Сюди можна віднести і несумісність тонів. Тут також прийнятна присутність безлічі різних прикрас та розкішних підробок.

Такий інтер’єр будинку завжди викликає шокуючий ефект. Адже, в цьому стилі є місце навіть люмінесцентним світильникам, а розписані східним візерунком вази знаходяться у масивних оксамитових фіранок. Така збірка стильових напрямків в одній кімнаті утворює дизайн кітч.

стиль кітч

Дизайнери радять не відноситься до стилю кітч категорично, оскільки він виділяє в собі ще три підтипи: елегантно-розкішний, мізерний та інтер’єрний.

Останній варіант є витонченим мистецтвом заради нього самого. Перші є наслідками обмежених грошових можливостей чи несмаку.

Цей стиль найбільше підходить екстравагантним особам, які не люблять обмежуватися в оформленні особистого місця проживання. Вони повинні створювати свій смак в інтер’єрі.

Коментарі