электрический камин с эффектом живого пламени_2

Види електричних камінів із ефектом живого полум’я

З приходом осені та зниження температури, багато сімей мріють посидіти зі своїми близькими біля каміна тепло розмовляючи про щось, послухати потріскування вогню, але просто не можуть дозволити собі витрачати час і гроші на встановлення камін чи ні хочуть мати справу з клопотами підтримки газу чи деревини каміна або просто не вистачає місця. У нас є просте, але ефективне рішення електрокаміни.

Електричні каміни, колоди та печі з ефектом живого полум’я стали дуже популярні за останні кілька років.

Простота установки та зручність у використанні головна його перевага.

Електричні каміни забезпечують зручність його наявності без брудного процесу встановлення або встановлення газу та використання деревини каміна; він не вимагає димоходу чи іншого вентилювання. Електричні каміни також дають можливість управляти полум’ям з і без термостабілізації для цілорічного користування.

електричний камін з ефектом живого полум'я

Останні досягнення в галузі технології призвели до напрочуд реалістичної імітації живого полум’я (LED електричні каміни).

Так само вони мають екологічні переваги, як і біокаміни , тому що немає диму та не забруднюється середовище. Доведено, що електричний камін споживає менше енергії та матеріалів, ніж традиційні дров’яні та газові каміни. Що робить електрокамін привабливим для інвестицій.

Якщо ваш домашній декор традиційний чи сучасний, є різні стилі каміна, які порахуватимуться з вашим інтер’єром. Електричних камінів бувають різних розмірів, форм та стилів, які відповідатимуть будь-якій кімнаті.

Для того, щоб допомогти вам створити затишні та безцінні моменти в холодну пору, пропонуємо розглянути різноманітні електричні каміни з ефектом живого полум’я.

Настінний Електричний камін

Коли приміщення маленьке, то важливий кожен квадратний метр.

За допомогою настінного електрокаміна вам не доведеться турбуватися про площу. Він легко кріпиться до стіни та просто вставляється в розетку. Це ідеальний варіант для невеликої квартири чи кімнати. Настінний електричний камін  миттєве тепло в поєднанні з привабливим дизайном, який, безумовно, приверне увагу гостей, будь то у вітальні, їдальні або навіть у ванній кімнаті.

електричний камін із ефектом живого полум'я

Електричний камін

Є два проекти для електричного каміна. Першим є плагін вставки, чотирикутна коробка, яка існує як весь блок електричного каміна. Ці пристрої бувають різних розмірів і можуть бути встановлені в існуючій кладці паливника або можуть стати частиною камінної або медіа-кабінету. Друга конструкція є електромеханічним лагом вставки каміна, який вставляється в існуючий газовий або дерев’яний камін. Для використання потрібна стандартна розетка.

електричний камін з ефектом живого полум'я

LED електричний камін

Пропонує вам тепло та вид живого вогню без необхідності вентиляції. Ефект полум’я дозволить насолоджуватися атмосферою реального вогню з будь-якого кута огляду. Насправді, полум’я настільки реалістичне, що ваші гості можуть бути здивовані, дізнавшись, що ваш електричний камін!

електричний камін з ефектом живого полум'я
електричний камін з ефектом живого полум'я

Електричний камін Підставка для телевізора  (додаткові тумби та книжкові шафи)

Сучасний електричний камін дозволяє додати додаткове місце для зберігання, розмістити розважальний центр, вмістити сучасні телевізори та електричні компоненти. Установка проста, така ж проста, як підключити пристрій до найближчої електричної розетки.

електричний камін з ефектом живого полум'я
електричний камін з ефектом живого полум'я

Кутовий Електричний камін 

У багатьох будинках, квартирах кути кімнат порожні, чому б не заповнити його кутовим електричним каміном? Кутові електрокаміни можна легко встановити у будь-якому куточку будинку. Як і для настінного монтажу електрокамінів, ці кутові моделі бувають різних розмірів та стилів, щоб доповнити існуючі меблі.

електричний камін з ефектом живого полум'я

Камін, що вільно стоїть

Квартири та інші невеликі житлові приміщення, будинки для однієї сім’ї часто не встановлюють вбудовані каміни, але багато людей не розуміють різноманітність електричних камінів та обігрівачів, які можуть вписуватись у ці компактні області. вільний камін дозволить вам насолоджуватися додатковим теплом у вітальні протягом вечора, а потім просто переноситься в спальню для додаткового нагріву на всю ніч.

електричний камін з ефектом живого полум'я
електричний камін з ефектом живого полум'я
Прокрутити вгору