аквадизайн

Аквадизайн

Аквадизайн – оформлення інтер’єру за допомогою акваріумів.

Спостереження за відтвореним на маленькій площі фрагментом водного життя допомагає людині розслабитись, зняти напругу та стрес. Можливості аквадизайну безмежні – будь-який елемент приміщення можна оформити у цьому стилі. Найпоширеніший спосіб долучитися до «водного світу» – це завести акваріум.

Види акваріумів.

1. Декоративний є найпоширенішим видом акваріумів, що використовуються в дизайні інтер’єрів через відсутність зайвих вимог до його наповнення (риби, водорості тощо); Звичайно, що вихованці повинні бути сумісні, тобто умови їх утримання повинні бути приблизно однакові.

2. Біотопний вид акваріумів забезпечує максимально наближені до природного середовища умови існування його наповнювача.

3. Голландська кімнатна водойма більше схожа на сад, тому що в ній відсутня живність, а вся вільна площа віддана щільно засадженим під водою рослинам.

4. Псевдоморем в аквадизайні називається акваріум з прісною водою та з імітацією морського берега. Для декору акваріума використовуються штучні елементи морської тематики (корали, раковини, рослини, тварини), через які введення живого наповнювача неможливе, тому що вода стає жорсткою.

5. Найдорожчий вид акваріумів – морський. Для імітації морської води у водойму додають солі, також необхідні спеціальні пристрої для підтримки життя екзотичних риб і водоростей у такій воді.

6. Акваріум з великими рибами використовує мінімальну кількість декору та рослин.

7. Сюжетний акваріум відтворює майстерно складену композицію морського дна: затонулий корабель, піратські скарби та інше. Іноді такий акваріум поєднує інші види акваріумів, наприклад з акваріумом для великих риб.

8. Природний акваріум — єдина, складена з рослин, композиція, спрямовану пробудження у людині глибоких філософських думок. Такий підводний сад демонструє красу природи, що дозволяє досягти з нею злиття.

Щоб урізноманітнити інтер’єр аквадизайном, можна звернутися до спеціалістів або самостійно спробувати завести акваріум.

За відсутності досвіду в цій галузі спочатку потрібно увійти до смаку, почитати спеціальну літературу, форуми та статті в інтернеті.

Прокрутити вгору