лимонные оттенки в интерьере_4

Лимонні відтінки в оформленні дизайну інтер’єру

Якщо кімната знаходиться з північного боку або в ній не вистачає сонця в зимові дні, підняти настрій створити атмосферу свята допоможуть яскраві лимонні відтінки в оформленні приміщення.

лимонні відтінки в інтер'єрі_1

Життєрадісний лимонний колір задає активніший ритм життя, заряджає позитивом і дарує затишне відчуття тепла. А це особливо актуально у кімнатах, де часто перебувають діти та збираються всі члени сім’ї. Всі відтінки лимонної палітри асоціюються з літньою часом, надають позитивний вплив на душевний та емоційний стан людини, заряджають оптимізмом та позитивом.

лимонні відтінки в інтер'єрі

Лимон в інтер’єрі

Це зовсім не означає, що потрібно всі поверхні в приміщенні забарвлювати в лимонний колір, підбирати текстиль та меблі певного відтінку або робити інші подвиги. Іноді достатньо кількох деталей, щоб досягти потрібного ефекту.

Адже лимонний колір, незважаючи на свою яскравість, добре поєднується практично з будь-якими іншими кольорами колірної гами. Для темних він є контрастом, а для світлих – доповненням.

лимонні відтінки в інтер'єрі_2

Бежеві шпалери з лимонними квітами виглядають навіть елегантніше, ніж чиста стіна, пофарбована в колір лимона. До того ж такий підхід дозволяє уникнути перенасичення одним кольором, що зазвичай має протилежну дію.

Поєднання лимонних відтінків із стилями

Найдоречніше лимонне забарвлення виглядає в декоративних деталях. Покривала, подушки, текстильні фіранки, чохли для меблів. Вони роблять найтемнішу кімнату трохи яскравішою і набагато затишнішою.

Добре вписується цей відтінок у стиль мінімалізм та вінтаж. Щоправда, треба дотриматись міри. У сучасних напрямках типу хай-тек, лимонний тон доречний на картинах і вітражах. Навіть у класиці він виглядатиме шикарно, якщо грамотно підібрати поєднання з іншими кольорами.

лимонні відтінки в інтер'єрі_4

Візуальна дія лимонного тону

Відтінок лимона особливо оригінально виглядає на стінах у затемнених приміщеннях. Він додає свіжості, візуально розсуває межі простору.

Цікаво, що завдяки особливостям освітлення лимонний колір може набувати різних відтінків. Граючи з освітлювальними приладами та їх розміщенням можна досягти приголомшливого ефекту. При денному світлі лимонна кімната виглядає свіжою та прохолодною, водночас штучне світло увечері створить затишок та комфорт для відпочинку.

лимонні відтінки в інтер'єрі_9

Лимонні відтінки для декорування стін найкраще використовувати у приміщеннях невеликого розміру.

Але від лимона як основний колір для стін, підлоги і стелі краще відмовитися. Це може бути неприємним для тих, хто змушений перебувати в приміщенні довгий час.

Прокрутити вгору