стиль фьюжн в интерьере_1

Особливості стилю Фьюжн в інтер’єрі

У перекладі з англійської слово fusion означає змішання. Найголовніші, основні ідеї цього напряму мають на увазі, що інтер’єр у стилі фьюжн повинен виглядати радісним та веселим. Звідси і яскрава кольорова гама, яка тут вітається.

стиль фьюжн в інтер'єрі_7

Загальна ідея техніки фьюжн використовується вдало, якщо не перестаратися з підбором аксесуарів.

Дивовижна колірна гама цього стилю передбачає наявність в оформленні приміщення будь-яких яскравих кольорів. Нехай це буде навіть насичений фіолетовий відтінок. Або жовтий.

Стелі тут доречно виготовляти будь-яких форм і конфігурацій, адже змішання стилів цілком допустиме. У зв’язку з цим балкова стеля або підвісна в напрямку фьюжн однаково буде хороша.

стиль фьюжн в інтер'єрі_3

А стіни стилю фьюжн в інтер’єрі також можуть бути оздоблені будь-якими матеріалами. Наприклад, традиційними шпалерами.

Варто звернути увагу на паперові або вінілові шпалерні матеріали. А як гарні для віталень у дусі «ф’южн» велюрові шпалери! Кажуть, що дизайн фьюжн не відкидає і милі аксесуари, які привезені із заморських країн. Це можуть бути вироби із глини, бронзи, дерева, міді або бамбука ручної роботи.

Дуже добре виглядатимуть також у віталень та спальнях, оформлених у дусі «фьюжн», розшиті квітами або візерунками скатертини, серветки та накидки, які були куплені на вінтажних ринках.

Стилістика стилю виправдає себе, якщо поруч із милими сувенірами, привезеними з туристичних поїздок, стоятимуть вироби з венеціанського скла, вишуканого кришталю, старовинного фарфору. В наявності поєднання непоєднуваних аксесуарів, зате саме вони милі серцю господаря. Отже, мають, як мистецтвознавці нас уже поінформували, право на існування.

стиль фьюжн в інтер'єрі_2

Можна розраховувати на те, що в стилі фьюжн в інтер’єрі будуть виглядати килими, різні дерев’яні предмети обстановки, а також циновки і половички, що нагадують етнічні напрямки на кшталт сафарі.

Такі вироби – це не тільки незначна деталь декорації, але ще й один із яскравих символів дизайну «фьюжн».

У вітальні може стояти дачний столик, на якому хазяїн поставив дорогу антикварну вазу. Це не вважатиметься кітчем. Адже в цьому стилі можна поєднувати дорогі і недорогі предмети обстановки.

стиль фьюжн в інтер'єрі

Щоб стиль став завершеним, можна використати гарний текстиль із дорогих матеріалів. Це оксамит, який здавна вважався ексклюзивною тканиною. Гобеленова тканина доречна і для накидок, і для гардин. З неї, як відомо, можна навіть зробити наволочки на подушки.

Прокрутити вгору