шебби шик в интерьере

Шеббі шик в інтер’єрі

Шебі шик нове в інтер’єрі

Як часто виникає бажання освіжити навколишній інтер’єр з мінімальним фінансовим вкладенням. Молоді дизайнери пропонують цікаві творчі ідеї для вирішення цієї проблеми. Новий та економічний напрямок у цій сфері стиль – шеббі шик в інтер’єрі.

Свою назву цей стиль запозичив від англійського слова «shabby» – що у дослівному перекладі означає поношений, потертий. Звучить це непривабливо тільки на перший погляд, насправді предмети старовини надають особливого колориту сучасному інтер’єру.

Елементи стилю

Напрямок цього стилю – це світлі, повітряні, білі та рожеві тони, які не залишають байдужими молодих жінок та дівчаток. До елементів стилю відноситься все, що нагадує вам райське місце достаток квітів, птахів і янголят. Прекрасним доповненням стане прикраса меблів серветками, накидками та чохлами.

Наявність фарфорових статуеток, старовинних фоторамок та свічників допоможуть у створенні декору.

Меблі в інтер’єрі

Не намагайтеся знайти меблі для цього стилю в нових салонах і гіпермаркетах, швидше за все вам доведеться відвідати ринок стариків і приватних продавців. Білі столи та стільці, комоди та ліжка те, що потрібно для створення нового шеббі шик в інтер’єрі.

Стіни, підлога та стеля

Усі включаючи стіни, підлогу та стелю повинні створювати відчуття потертості, старості. Для стелі та стін підійде покриття, що емітує вигляд зі старою штукатуркою, але можливе і застосування світлих текстильних шпалер. Покриття для підлоги з натурального дерева або з паркетного покриття з елементами потертості. Останнім прикрасою цього стилю послужить кришталева люстра вісімдесятих років.

Використання стилю шеббі шик в інтер’єрі дає великі можливості для фантазії молодих романтиків.

Ви можете просто відштовхнутися від старої картини або фоторамки, що дісталася вам у спадок і, надаючи життя забутим речам, зарядити кімнату неповторним духом старовини та шику.

Прокрутити вгору