китайский стиль в интерьере

Інтер’єр у китайському стилі

У сучасному світі є безліч способів вираження себе та своїх переваг. Найлегше це зробити у власній оселі і виразити через дизайн інтер’єру.

Показати неординарність мислення та зацікавленість у країнах Азії можна за допомогою інтер’єру у китайському стилі.

Зазвичай для цього стилю потрібні великі приміщення, тому що його основним коником є ​​простір. Але при хорошому плануванні та при старанній дизайнерській роботі можна втілити китайський стиль і в маленьких кімнатах.

Основні складові китайського стилю в інтер’єрі – це плетені меблі, бамбукові аксесуари та декорації, а також різноманітні ширми, за допомогою яких можна дуже цікаво розмежувати приміщення по зонах.

Відмінною рисою стилю є відсутність дверей у прорізі – або це тонка перегородка, або невагомі завіси з ієрогліфами.

Не варто в китайський стиль вносити сучасні предмети меблів та аксесуарів.

Змішування стилів досить рідко буває вдалим, у випадку китайського стилю це взагалі неприпустимо. Для сучасних меблів можна зробити невелику зону, яка не кидатиметься в очі і перетягуватиме на себе акцент.

Стіни можна оформити, використовуючи традиційні кольори – червоний, білий та бежевий.

Це доповнить та збагатить стиль. Але потрібно знайти баланс в обстановці, якщо стіни червоні, щоб колір не напружував очей, а в кімнаті можна було відпочити та розслабитись. Прикрасити стіни можна ієрогліфами, намалювавши їх акриловими фарбами самостійно, або замовити аерографію. Також можна використовувати вінілові наклейки з ієрогліфами, тому що це швидко та досить зручно.

Джерелом освітлення китайського стилю в інтер’єрі може бути як люстра в центрі кімнати, так і підсвічування на стелі.

Вдень має бути досить великих вікон із ніжними напівпрозорими фіранками. У будь-якому випадку кімната повинна бути добре освітлена, а світло має бути дуже м’яким. Це додасть комфорту та зніме напругу.

Прокрутка до верху