комната для девочки

Спальня доньки, перетворена на казкову країну

Батько двох дітей, взявся за виконання дуже складного завдання – перетворення кімнати своєї доньки на казкову країну з будиночком у дереві, де можна було б читати книги.

Він витратив більше 18 місяців і $ 4250 для завершення проекту, який включає такі елементи, як мох, килим, казкові натуральні вікна в дереві, в якому гніздиться безліч птахів. Різдвяні гірлянди, заховані у листі гілок для імітації зоряного неба.

Каркас казкового дерева був ретельно виготовлений із зварного дроту, а далі пап’є-маше та бетон. Натурально пофарбовано за допомогою декількох шарів фарби та кольорового чорнила.

кімната для дівчинки1

кімната для дівчинки5

Дерево настільки велике, що може вмістити трьох дорослих.

кімната для дівчинки6

До цього проекту глава сім’ї ніколи не працював зі зварюванням або бетоном, але мав хобі збирати моделі, коли був ще підлітком. Це допомогло з художньою увагою до деталей.

кімната для дівчинки2

Дерево було найбільшим і трудомістким елементом проекту. Крім нього він також уклав паркетну підлогу, пофарбував стіни та вибрав стельові прикраси з невеликою допомогою.

кімната для дівчинки7
кімната для дівчинки4

Цей чарівний проект є джерелом натхнення для будь-якого з батьків, щоб отримати новий досвід і зробити приємне своїм дітям.

Прокрутити вгору