Чому зелені кухні зараз настільки популярні

Якщо ви останнім часом хоч трохи проводили час у соціальних мережах, швидше за все, ви зупинилися, щоб помилуватися повністю білою кухнею. Ми не звинувачуємо вас — безсумнівно, біла кухня має позачасову привабливість і особливий спосіб зробити простір для приготування їжі легким і яскравим.

Але згідно з нещодавно опублікованою інформацією від Національної асоціації кухонь і ванних кімнат, у світі кухонного дизайну з’явився ще один популярний колір: зелений.

Від темно-зеленого лісу та сміливих смарагдових відтінків до елегантних шавлійських тонів, зелена кухня може бути такою ж повною індивідуальності — і вона працює з цілою низкою естетики дизайну. (Є причина, чому термін «зелені кухні» зараз має 162 000 000 переглядів на TikTok ). Це справді універсальний колір.

Колір, схожий на хамелеон, який може легко набути розслабленої або піднесеної атмосфери, також ідеально підходить для власників будинків, які шукають атмосферу природи в приміщенні. Це має свіже, природне відчуття, яке нагадує нам про те, як ми живемо на природі прямо в наших домівках.

Особисто я люблю зелений у всіх відтінках за його здатність об’єднувати вас із природою – від глибоких, насичених тонів тропічного лісу до м’яких, приглушених відтінків зелений, знайдений біля моря.

Вірте чи ні, але зелений колір насправді має заспокійливий ефект, що робить його ідеальним для кухні. Він асоціюється з місцем, де можна задовольнити всі основні потреби, наприклад знайти їжу, воду, притулок, зелений колір створює відчуття безпеки. Крім того зелений колір допомагає розслабитися, оскільки середовище з зеленими елементами є мирним і живучим.

Звичайно, ви можете пофарбувати кухонні шафи в зелений колір, вибравши колір фарби на власний розсуд, як-от Viridis, названий Graham & Brown найкращим кольором року за 2024 рік, але є також багато чудових варіантів для плитки та кухонного декору, які підкреслять цей колір. теж.

Нова оцінка тонів зеленого приходить, коли компанії з виробництва фарб і тканин випускають нові, більш витончені та доступні відтінки, і це збігається із загальною світовою тенденцією біофілії.

Коли справа доходить до відтінків, які доповнюють зелений, нейтральні — безпомилковий вибір. Ми змішали зелені шафи з натуральним деревом і навіть кремово-білі. Для тих клієнтів, які трохи обережно вибирають зелені шафи, ми використали насичену зелену задню панель із нейтрально пофарбованими шафами з чудовими результатами.

Тож із зростанням кількості зелених кухонь, чи білі кухні виходять нанівець? Білі кухні нікуди не подінуться — вони схожі на класичну білу футболку, яка поєднується з усім.

Прокрутити вгору