английский стиль в дизайне1

Англійський стиль у дизайні – нова модна тенденція

У своєму традиційному вигляді англійський стиль у дизайні сформувався під впливом двох епох Вікторіанської та ранньої Грегоріанської.

Стиль вийшов дуже химерним у гласних особливостях Англії, але при цьому надзвичайно комфортним і затишним через основні принципи, а саме: вплив привезених течій з африканських країн та Азії, але при цьому класичних зразків інтер’єру. Цей стиль здатний перенести вас у часи давнини, царство витонченості, честі, гостинності та сімейних цінностей, що переходять із покоління в покоління.

У наш швидкоплинний час машинного століття, англійський стиль знову стає актуальним. Його часто використовують для будинків, в яких все цінніше ставати спокій і душевна рівновага, а домашня обстановка має сприяти умиротворенню та відпочинку від щоденних турбот.

Характерні елементи англійського стилю у дизайні

англійський стиль у дизайні4


Основною лінією дизайну є класична елегантна затишність. Він має на увазі меблі з цінних порід червоного дерева, килими з різноманітними яскравими орнаментами, принтами і звичайно насичене, але тепле кольорове забарвлення. Всі елементи вказують на зручність та затишок.

англійський стиль у дизайні2

Насичені тенденції закликають уважно створювати проект самого інтер’єру, так щоб усі ці елегантні орнаменти та поєднання з ними дорогих тканин не перевантажили інтер’єр, а сприяли комфортному перебування в таких будинках.

Висвітлення несе свої характерні тенденції, якими стали витриманість та елегантність.

Це можуть бути як витончені бра, таки дуже важкі та масивні люстри, традиційні для Вікторіанської епохи.

Головна роль в англійському стилі у дизайні віддається точному поєднанню кольорів.

англійський стиль у дизайні3

Найхарактернішими є теплі відтінки природного походження. Теракотовий відтінок переважає в меблях. Також не буде зайвим поєднання чорного з білим.

Однією з основних позицій у дизайні англійського стилю вважається вибір матеріалів призначених для обробки, наприклад, приміщення з підвищеною вологістю (кухня ванна) мають на увазі використання керамічної плитки. Це чудова нагода підкреслити ще один елемент цього стилю – присутність шахового візерунка.

Дуже доречним буде також використання вишуканих натуральних тканин, натуральної шкіри в інтер’єрі.

англійський стиль у дизайні

Це підкреслить елегантність стилю.

Головним елементом може бути також камін, він чудово передасть віяння англійського стилю і ще раз підкреслить затишність обстановки.

Прокрутка до верху