Які кольори поєднуються з чорним? 15 складних комбінацій, які варто спробувати

Чорний — надзвичайно універсальний відтінок, який може прикрасити будь-який простір. Оскільки він технічно нейтральний, він добре поєднується майже з будь-яким кольором і може адаптуватися до будь-якої естетики дизайну. Чорний можна використовувати для додання контрасту кухні фермерського будинку або для прикраси традиційного житлового простору.

Кольори чорної фарби також можуть викликати ряд почуттів і настроїв, включаючи комфорт, захист і силу. Кольори, які ви поєднуєте з чорним, можуть впливати на відчуття, які цей колір викликає. Щоб передати правильне відчуття вашої кімнати та стилю дизайну, виберіть одну з наведених нижче колірних схем під час оновлення простору.

Щоб надихнути вас на наступне оновлення, ми ділимося нашими улюбленими кольорами для поєднання з чорним. Виберіть сміливі відтінки, як-от пурпурний і мандариновий, або створіть спокійну, стриману палітру кольорів , поєднавши її з бурштиновим, білим або золотим.

01з 15

Чорний + Маджента

Це сліпуче поєднання кольорів створює гарний житловий простір. Досягаючи високого контрасту з точками темно-синього кольору, ця вітальня має сміливу енергію, але не надто переконливу. Те, що також допомагає відновити баланс у цьому просторі, – це абсолютно білі стіни з подвійними панелями та білизна Chesterfield зліва.

02з 15

Чорний + Шавлія + Мандарин

Це абстрактне полотно, намальоване помаранчевим кольором, створює приголомшливий контраст над чорним креденцем. Нам подобається, як цей простір занурений у шавлієвий колір, ані дюйма від кесонної стелі до пофарбованої вагонки внизу. Загалом помаранчевий, шавлія та чорний надають цьому простору легкої елегантності.

03з 15

Чорний + Бурштин

Бурштинові відтінки є чудовим компаньйоном до чорного. У цьому відкритому житловому просторі ви побачите різні відтінки та відтінки жовтого через невеликі аксесуари, такі як подушки, серветки та рослини. З першого погляду цей відкритий простір наповнює енергією та теплом, водночас забезпечуючи приземлене, заспокійливе місце для відпочинку.

04з 15

Чорний + Червоний + Білий

Чорно-білі шпалери в цій їдальні готують основу для цих яскраво-червоних обідніх стільців, щоб створити стильне враження. З простою червоно-білою смугастою скатертиною та червоною свічкою в центрі ця їдальня створює веселу та грайливу атмосферу. Віконні рами, пофарбовані в чорний колір, у поєднанні з білими французькими дверима додають класичні елементи високого контрасту.

05з 15

Чорний + Білий + Сірий

його витончена біла кухня привертає увагу своєю смугастою стелею, обшитою дерев’яними панелями, і задньою панеллю у вигляді ялинки. Але цей простір не позбавлений кольору. Ви швидко побачите живий ритм чорних відтінків, що вкраплюють простір, разом із заспокійливими сірими тонами, які надають простору, не додаючи кольору.

06з 15

Чорний + Білий

Чорний і білий — це позачасове поєднання кольорів, а чорні вбудовані книжкові полиці займають провідне місце в цьому чудовому житловому просторі. Бездоганне поєднання формальних і повсякденних елементів дизайну надає стильний простір, який однаково підходить як для розваг, так і для відпочинку. Витончена асиметрична люстра додає візуального інтересу, а білий лляний шезлонг майже зливається з фоном, створюючи затишне розташування для сидіння.

07з 15

Чорний + темно-синій

Чорний і синій створюють захоплюючу композицію в цьому симетричному кухонному просторі. Чорний колір представлений у керамічній плитці на підлозі, стільцях зі шкіряною підкладкою та глянцевому асортименті, оснащеному золотими ручками, але темно- сині шафи привертають увагу.

08з 15

Чорний + рожевий

Поєднання чорного з приглушеним відтінком рожевого створює витончений і молодіжний тон, ідеальний для спалень або ванних кімнат. Чіткі геометричні лінії додають грайливий елемент, який виконує подвійну роль як яскравий фокус у цьому просторі. Повторення чорного і рум’ян у всьому просторі, від фарби стін до килима під ногами та подушок, привносить візуальний ритм у цей простір.

09з 15

Чорний + темний бірюзовий

Ця красива вітальня має нотку романтики завдяки чудовим темно-сірим сидінням і червоним акцентам. У поєднанні з привабливою архітектурою, вбудованим баром і дерев’яною підлогою в цьому просторі є незаперечний баланс і гармонія. Чорні колони та дерев’яний периметр роблять простір ще більш витонченим і створюють чітку зону.

10з 15

Чорний + Золотий

Золоті акценти займають центральне місце в цій двоколірній кухні. Чорні шафи, стельові балки та побутова техніка створюють класичний фон у поєднанні з білою мармуровою стільницею. Нейтральний фон забезпечує ідеальне полотно для блиску золотих виробів і світильників.

11з 15

Чорний + багатоколірний

Створення чорного фону — це невибаглива техніка дизайну, яка використовується, коли потрібно виділити або злити інший елемент дизайну. Наприклад, цей настінний книжковий стенд наповнений безліччю відтінків. Якби не чорний фон, аксесуари були б не такими чіткими. І навпаки, використання темного фону, наприклад пофарбованої в чорний колір стіни, також може бути чудовим способом приховати встановлений телевізор.

12з 15

Чорний + камінь + світло-блакитний

Світлі або блакитні шафи створюють охайну пару з цією класичною чорно-білою підлогою в шаховий спосіб . Великі квадратні плитки додають малюнку та візуального контрасту, не перевантажуючи решту простору. Коралові відтінки шестикутної панелі та біла декоративна обробка зверху чудово доповнюють цей кухонний простір.

13з 15

Чорний + Коричневий

Ця затишна їдальня в котеджі вирізняється сільською підлогою, вінтажним буфетом і коричневими стільцями Windsor. Кожна деталь, від точених ніжок стільця до спеціальної вигравіруваної дерев’яної вивіски та чорного плоского молдингу, робить цей простір затишним і чарівним. Чорна чавунна люстра також допомагає доповнити всі коричневі тони.

14з 15

Чорний + Кораловий

Цей чорний камін оточений двома яскравими оксамитовими кріслами коралового відтінку, що створює естетику середини століття. Невеликі дози коралового, яскраво-рожевого, бірюзового та блакитного кольорів наповнюють цей простір кольором, а чорний камін підкреслює зону відпочинку та привертає погляди. Загалом ця вітальня виглядає привабливою та розмовною.

15з 15

Чорний + бордовий

Ці шкіряні клубні крісла стануть чудовим доповненням до похмурої вітальні, оформленої чорною фарбою. Подібний відтінок повторюється в цьому просторі через твори мистецтва, люстру-кошик угорі та журнальний столик із барабаном, а також безліч аксесуарів для книжкових полиць. Дози світло-сірого та білого в усьому просторі не дають цьому поєднанню кольорів здаватися надто важким.

Прокрутити вгору